Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem talál rám végre egy...

Miért nem talál rám végre egy normális, jólelkű srác?

Figyelt kérdés
Normális felfogású lány vagyok, a legtöbb pasinak bejövök...de valahogy nem sodort még mellém az élet egy olyan embert, aki passzolna hozzám...néha teljesen elkeseredek...tudom,h sok fiú észrevesz és tetszem is nekik, de mégse lépnek soha...(én meg tuti nem fogok...nem hiszem, h ez az én dolgom lenne...)abszolút kedves, nyitott vagyok és pozitív...de akkor miért nem talál rám végre egy olyan ember, aki NEM csal meg és nem hazudik? Miért ekkora elvárás ez manapság? Na mindegy.....erősítsetek meg kérlek, h ugye biztos rám talál majd az az 1...? Nektek milyen tapasztalatotok van ilyen téren?

2013. szept. 2. 14:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Itt vagyok megtaláltalak de nem ismerlek 16/f
2013. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2013. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Én meg ilyen lányt nem találok. Hát előbb-utóbb biztos összejön, ne aggódj.
2013. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Rád fog ne aggódj, biztos fiatal vagy még nem késtél le semmit se :)
2013. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Én sajna nem találkozom normális nőkkel, akik nem ri bancok lennének.

Lehet te lennél nekem való...

2013. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A. Bundy ***** válasza:
talán mert még nm jött el az ideje, amúgy én hülyeségnek tartom hogya csajok nem lépnek ha tetszik neki egy fiú. szóval ez már nem tartozik a feminizmushoz, ennyire számít csak az egyenjogúság? ha kell egy srác akkor szerezd meg és kész
2013. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Miért nem talál rám egy normális, nem anyagias, nem felszínes lány?


Erről pedig ennyit.

2013. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy te olyan normális vagy akit mindenki párjának akar? Attól még nem leszel álmaink nője mert kedves vagy, mert ez alap női tulajdonság. Az "én nem kezdeményezek" királylányos felfogást dobhatod a kukába, mert hülyeséget beszélsz, és nem vagy királylány (valószínűleg). A nem csal meg és nem hazudik dolognál pedig abszolút biztos vagyok, hogy több kell neked, mert a csendesebb fiúk nagy része nem csal meg és nem hazudik, dehát te nem kezdeményezel mert nem a te dolgod. Hát akkor várjál, van időd.
2013. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Első ne haragudj de te túl fiatal vagy hozzám....sok sikert azért neked :) 22 vagyok :P biztos vannak így páran, csak a jó emberek ritkán találnak egymásra....legalábbis én így látom ezt a környezetemben...:/ köszi a biztatást....5ös ki tudja....:P :D
2013. szept. 2. 15:07
 10/34 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Írj rám, én 24 vagyok és normális és jólelkű. Ha gondolod, írj! :)
2013. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!