Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem talál rám végre egy...

Miért nem talál rám végre egy normális, jólelkű srác?

Figyelt kérdés
Normális felfogású lány vagyok, a legtöbb pasinak bejövök...de valahogy nem sodort még mellém az élet egy olyan embert, aki passzolna hozzám...néha teljesen elkeseredek...tudom,h sok fiú észrevesz és tetszem is nekik, de mégse lépnek soha...(én meg tuti nem fogok...nem hiszem, h ez az én dolgom lenne...)abszolút kedves, nyitott vagyok és pozitív...de akkor miért nem talál rám végre egy olyan ember, aki NEM csal meg és nem hazudik? Miért ekkora elvárás ez manapság? Na mindegy.....erősítsetek meg kérlek, h ugye biztos rám talál majd az az 1...? Nektek milyen tapasztalatotok van ilyen téren?

2013. szept. 2. 14:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, oké :D nem nekünk ketyeg a szent biológiai óra :D Úgyhogy magaddal kúrsz ki,de nagyon keményen... :D
2013. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Dehogy szúrok ki magammal...bőven van még időm...:P
2013. szept. 2. 15:44
 23/34 anonim ***** válasza:
"Normális felfogású lány vagyok," na ezt benézted :)
2013. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 ASOT ***** válasza:
Nem! Nincs időd! Nincs sok esély rá, de ha még is akkor kitör nemsoká a 3. Világháború, és esélyed sem lesz normális kapcsolatra.
2013. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
A-val kezdődik a keresztneved, kérdező?
2013. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Azért, mert még nem írtál rám! ;) Tégy egy próbát.
2013. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
25-ös nem...
2013. szept. 2. 15:56
 28/34 anonim ***** válasza:
Én tudom! B-vel kezdődik!
2013. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

15:51, ne reménykedj. Ő maga írta hogy ő aztán nem fog odamenni meg ilyenek, le is törne ám a kis kacsója...

És akkor még csodálkozik :D LOL whehehehe...

2013. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Oké, hogy nem akarsz odamenni senkihez. Ezt még talán el lehet fogadni.

De azért rámosolyogni, vagy legalább hosszabban a szemébe nézni nem ártana, mert hacsak nem az EZO TV felkent látójáról van szó, szegény srác nem fogja tudni, hogy bejön neked :)

Sőt, nálad kicsivel idősebb férfiként mondom, hogy még ha megvan a szemkontaktus, sokszor akkor is nehéz eldönteni, hogy szívesen venné-e a lány a közeledést, vagy nem. Nem vagyok egy minden helyzetben ismerkedős ember. Ha mondjuk metrón egymásra nézünk egy lánnyal, aki tetszik nekem, de semmi egyéb nem történik, akkor nem zaklatom. Viszont ha emellé picit elmosolyodik, akkor annyira már vagyok bátor, hogy odaüljek mellé és beszédbe elegyedjek vele. Aztán majd kiderül, kinek mik a szándékai.

Enélkül viszont kevesen mernek "leszólítani" akárkit is, hiszen ki akarna adott esetben elébemenni a pofonnak? Én biztos nem :)

Szóval valami jelet küldj, ha esélyt szeretnél adni egy srácnak :)

2013. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!