Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem talál rám végre egy...

Miért nem talál rám végre egy normális, jólelkű srác?

Figyelt kérdés
Normális felfogású lány vagyok, a legtöbb pasinak bejövök...de valahogy nem sodort még mellém az élet egy olyan embert, aki passzolna hozzám...néha teljesen elkeseredek...tudom,h sok fiú észrevesz és tetszem is nekik, de mégse lépnek soha...(én meg tuti nem fogok...nem hiszem, h ez az én dolgom lenne...)abszolút kedves, nyitott vagyok és pozitív...de akkor miért nem talál rám végre egy olyan ember, aki NEM csal meg és nem hazudik? Miért ekkora elvárás ez manapság? Na mindegy.....erősítsetek meg kérlek, h ugye biztos rám talál majd az az 1...? Nektek milyen tapasztalatotok van ilyen téren?

2013. szept. 2. 14:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
:DDD Én nem vagyok jólelkű, se teljesen normális, de ha gondolod rád írok :D
2013. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Mit ertesz normalis felfogas alatt, ez szerintem eleg relativ, par peldat adhatnal.


Honnan tudod, hogy a legtobb pasinak bejosz, ha nem kezdemenyeznek?


Csak par kerdes ami igy megfogalmazodott bennem.


22/F

2013. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
8as én nagy általánosságban beszéltem...nyilván nem mindenki engem akar a párjának -.-" a normálist meg elfelejtettem idézőjelbe tenni...valóban relatív, h kinek mi a normális...szerintem meg nem királylányos felfogás ez, meg semmi...én úgy vagyok vele, h ne én udvaroljak már egy fiúnak...akkor inkább valóban várok, úgyis van elég dolgom...aztán meg majd aki veszi a bátorságot és fáradtságot, azt úgyse szoktam elhajtani, mert tisztelem annyira, h legalább ha mást nem, akkor beszélgetek vele egy jót...de elég ritkán szólítanak meg...pedig nem eszek embert...xD
2013. szept. 2. 15:16
 14/34 anonim ***** válasza:
70%
De ha neked tetszik valaki, akkor menj oda te. Szerinted a muksó gondolatolvasó? Annak kell odamenni akinek tetszik a másik, elég önző felfogás ez a nők részéről, hogy én majd maximum csak megpróbálok jeleket adni, de a beégés lehetőségét, meg a bátorságot a férfiak kezébe adom. Azt szokták mondani, hogy egyenlőség van, nők is állandóan erről papolnak, hogy annak kéne lenni, nahát akkor itt a lehetőség megtenni a kezdő lépést.
2013. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
Keress te ilyet!
2013. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
zóna pocok-nak teljesen igaza van.
2013. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 nuss12 válasza:

Kedves kérdező!

Azt írtad, hogy a párok ritkán találnak egymásra. Mindenki olyan párt "kap" végül, akit megérdemel, majd eljön. :D

2013. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
17es....a próféta szóljon belőled :P egyébként az eddigi kapcsolataimat se bántam meg, mindből nagyon sokat tanultam...most már tényleg csak várok :) és nem...nem én fogok odamenni és nem én fogok futni egy fiú után...az egyszerűen nem én lennék...ha valakinek nem érek meg annyit, h összeszedje a bátorságát és odajöjjön hozzám, akkor az így járt...úgy vagyok vele, h minden okkal történik...
2013. szept. 2. 15:32
 19/34 anonim ***** válasza:

"nem én fogok odamenni és nem én fogok futni egy fiú után"


Akkor várjál csak nyugodtan...whehehehe...

2013. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 ASOT ***** válasza:
Szoktál télen síelni?
2013. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!