Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem mernek a pasik...

Miért nem mernek a pasik közeledni hozzám, oda jönni hozzám? Pedig úgy gondolom, hogy nem vagyok csúnya.

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 20:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
azért mert a lányok átütő többsége vagy elképesztően bunkón viselkedik ha leszólítják, vagy pedig fogalma sincs, hogy kell normálisan lereagálni egy esetleges visszautasítást és ahelyett, hogy megmondaná őszintén, hogy mi van inkább akarva-akaratlanul húzza a szegény csórók agyát, így nem csoda, hogy lassan senkinek sem lesz kedve odamenni, mert mindenkinek elege van már a rossz tapasztalatai miatt. erről te ugyan nem tehetsz, de az igazsághoz tartozik.
2013. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
igen,ezt már én is észrevettem,hogy a lányok többsége elég lekezelően tud viselkedni a másikkal.Pedig ők se különbek másoknál és csak saját magukat minősítik le szerintem.Ha valaki normálisan közeledik a másikhoz az a minimum,hogy a másik fél is az legyen
2013. szept. 1. 21:58
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Nagyon szépeket írsz! Bár csak minden nő így gondolkodna!
2013. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. szept. 1. 22:01
 25/26 anonim válasza:

Ez a kérdés nekem is pont kapóra jött, ugyanis velem is ugyanez a szitu. Elmegyek néha-néha bulizni és olyan jó lenne ha valaki odajönne ismerkedni.

Egy fiú ismerősöm azt mondta, hogy 2 dolog miatt nem jönnek oda a pasik. 1: túl ronda a lány 2: túl szép

Pedig én se küldeném el őket a búsba :S

2013. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Sem a természetedet sem a kinézetedet nem ismerem.Honnan tudhatnám?
2013. nov. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!