Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem mernek a pasik...

Miért nem mernek a pasik közeledni hozzám, oda jönni hozzám? Pedig úgy gondolom, hogy nem vagyok csúnya.

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 20:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Képet kapok?
2013. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert talán pontosan tudják, hogy semmi esélyük nálad. A normálisabbja a bunkó lekoptatási stílusotok miatt párszor bepróbálkozik, aztán ennyi. Úgy elmegy a kedve az egésztől, mint a fene. 24/f
2013. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
De tényleg egyszerűbb lenne kép alapján eldönteni.
2013. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nem szoktam senkit se bunkón elküldeni,nem azok a csajokhoz tartozók....beszélgetésbe nem lesz semmi bajom
2013. szept. 1. 21:13
 15/26 anonim ***** válasza:
Tetszik a hozzáállásod! Beszélgetni kell! Másképp nem ismeri meg az ember a másikat!
2013. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nemes egyszerűséggel a sok csalódástól totál feladtam és ha beszélgetésbe elegyedek (recepciós vagyok) egy eszméletlen jó nővel akkor is hihetetlen ridegséggel átnézek rajta mondván úgy sincs esélyem pont pont pont
2013. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én szívesen közelednék hozzád, de az a probléma lépett elő, hogy nem ismerlek.
2013. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
16. Igen! Ismerős a dolog! sajnos sok ilyen tapasztalat és az ember előbb utóbb bele un és feladja!
2013. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Küldtem választ :).
2013. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Igazából nehéz erre válaszolni. Az ember ilyenkor "érzi" a szituációt, hogy odamehet-e vagy sem valakihez, közeledhet-e vagy sem. Ez inkább szórakozóhelyekre igaz. Más élethelyzetben mindig megvan az adott dolog, amire koncentrálok, ilyenkor általában nem azon jár az agyam, hogy odamenjek bárkihez is, mert egyszerűen nincsen meg a szituáció, így nem is merek. Buliban ezért más, de többször kapok visszautasítást, miután megszólalok :D , mint ha még nem volt kommunikáció, például táncnál, utóbbi helyzetben meg már adott utána a beszélgetés.
2013. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!