Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya vagy? Nem lesz barátnőd!

Vespa kérdése:

Csúnya vagy? Nem lesz barátnőd!

Figyelt kérdés
Szóval az önbecsülésem végleg elfogyott nem merek már próbálkozni lányoknál mert esélyem nem lenne...tipikus kis kocka fiú vagyok fehérbőr,pattanás(próbálom én és a kozmetikus kordában tartani)szemüveg(kontaklencse irritálja a szemem) és az öltözködésem pl nem hiszem hogy olyan gáz lenne.Próbálok az ikrertesóm árnyékában élni (lány) sok barátnője van és voltmár pár fiúja denő szép...és nem magamnak mesélem be hogy csúnya vagyok mert nem egyszer az utcán vadidegen le csúnyázot,meg amikor új suliba mentem.17 éves vagyok és szeretnék magam mellé egy barátnőt aki egyben a legjobb barátom is lehetne :(

2013. aug. 31. 07:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Kocka vagy kepzelem a fejed milyen alaku lehet (kocka) az valoban ronda
2013. aug. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
68%

Ne aggódj. Még mindig változol, barátnőd is lesz később. :)

18/L (szintén kocka :D )

2013. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi, te úgyis akkor a tipikus okos fiúk közé is tartozol, aki ha ügyes, jó állása lesz, és pénze is. Még mindig inkább kell a nőknek egy "kocka", aki biztos megélhetést nyújt, mint aki idénymunkákból él és jó pasi. Hidd el ;)


19/L

2013. aug. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

1. Ha azt mondod, nem meséled be magadnak akkor máris bemesélted. = állítás hamis. (Busted)

2. Nem hiszem el, hogy létezik ember aki elsétál melletted az utcán, rád néz és azt mondja a szemedbe csúnya vagy. = Busted.

3. 17 éves vagy. Ebben a korban oké, hogy foglalkoztat mi van a lányok lába között, de nyugodtan rá érsz még ezzel ennyire vérre menően foglalkozni később. Mire 20 leszel változik majd a helyzet.

4. Kocka. Nem mindegy, hogy milyen kocka. Mert ebből is van többféle.

- játszol egész álló nap (pl wow, vagy hasonló szarságok)

- játszol egész nap (pl HL, CS, Halo, Assasins'C, stb...)

- bizergálod a gépet egész nap de azért mert érdekel pl PS, sketchup, vagy bármilyen moddelező program, esetleg program írás szempontjából...

No az első a legsúlyosabb. Ebből a stádiumból nem, vagy csak nehezen lehet felgyógyulni (nem véletlenül ezt a szót használtam, komoly függőségről is beszélhetünk). Ezzel nem valószínű, hogy lesz valaha is barátnőd ha így folytatod...

A másodikat majd kinövöd, nem lesz probléma.

A harmadik az okostojás kocka, ebből lesz sok dellád...

Más kérdés? :D

2013. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tesód szép, ikertestvérek vagytok, valószínűleg sok közös van bennetek, így nem lehetsz ronda. Hidd el, nagyon sok múlik a kisugárzáson. Nincs önbizalmad, és az emberek az ilyet egyből kiszúrják (a vadidegen biztos ezért szólt be neked). Rengeteg olyan film van, amibe az önbizalomhiányos tiniket bántják, majd erőt vesz magán, átalakul bomba csajjá, és mindenki vele akar már járni. Tudom hogy nehéz, de higyj magadban, legyen önbizalmad!
2013. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

" aki ha ügyes, jó állása lesz, és

pénze is. Még mindig inkább kell a nőknek

egy "kocka", aki biztos megélhetést nyújt, mint

aki idénymunkákból él és jó pasi. Hidd el ;)"


De ugye nem vagytok anyagiasak egy kicsit sem? :D


Jól megvígasztaltad, ha nyíltan kimondtad, hogy a "nõnek" (inkább r.bancnak) majd csak a pénze kell és nem õ!

2013. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A 4-es második állítását cáfolnám, velem is történt már ilyen.
2013. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A pattanásos arc ellen étrendváltoztatás segíthet.
2013. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én ezt már megtapasztaltam. 10 évvel vagyok idősebb nálad, de rettenetesen ocsmány vagyok, minden lány legalábbis ezt mondja, aki látott már, és még egy randim sem volt. Az pedig kizárt, hogy egy lány majd képe legyen elfogadni az ocsmányságom.
2013. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is csúnyának tartottam magam évekig. Majd elkezdtem edzeni, sportolni, és másképp nézek a tükörbe. Ugyanaz az ember vagyok, de több az önbizalmam, és így végre van egy kis kisugárzásom is. Így én végülis 21 évesen kezdtem el élni... most már válogatok a csajok között.

Kitartás kell hozzá, és változni akarás.

2013. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!