Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya vagy? Nem lesz barátnőd!

Vespa kérdése:

Csúnya vagy? Nem lesz barátnőd!

Figyelt kérdés
Szóval az önbecsülésem végleg elfogyott nem merek már próbálkozni lányoknál mert esélyem nem lenne...tipikus kis kocka fiú vagyok fehérbőr,pattanás(próbálom én és a kozmetikus kordában tartani)szemüveg(kontaklencse irritálja a szemem) és az öltözködésem pl nem hiszem hogy olyan gáz lenne.Próbálok az ikrertesóm árnyékában élni (lány) sok barátnője van és voltmár pár fiúja denő szép...és nem magamnak mesélem be hogy csúnya vagyok mert nem egyszer az utcán vadidegen le csúnyázot,meg amikor új suliba mentem.17 éves vagyok és szeretnék magam mellé egy barátnőt aki egyben a legjobb barátom is lehetne :(

2013. aug. 31. 07:10
1 2
 11/16 Davpro válasza:
Így is van...kezdj el edzeni és legyél pozitív, mert akárhogy néz ki valaki, lehet jóképű és izmos (én az vagyok :) ), ha nem jó a kisugárzása mert frusztrált, pesszimista, akkor észre sem veszik a nők. A másik meg h ha nem teszed túl magasra a mércét, így is megtalálod a párodat hidd el, csak legyél türelmes, és pozitív
2013. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Öhm 7 évig tekwon-doztam a kocka alatt a kinézetemre céloztam már mint szemüveg stb de nem ülök éjjel nappal a gép előtt meg kora szülöttek vagyunk és úgy gondolom a az arcom fejem nem valami szép (formára vagy nem tudom) meg kis nyüzüge vagyok 55 kg mondjuk annyit eszek mint egy bébi elefánt a tesóim mindig rám is szolnak hogy ne egyek annyit
2013. aug. 31. 15:25
 13/16 anonim ***** válasza:

9:28-nak van igaza, ment a zöld pacsi!


Ha csúnya vagy, de sok lóvéd van,akkor biztos hogy lesz barátnőd, akár egyszerre több is. Ha nincs sok lóvéd, akkor nem is érdemes próbálkozni, mert biztos, hogy nem lesz.

2013. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem igaz, miért hiszi minden pasi, hogy a nők csak a pénzre buknak?! Max a felszínes, primitív p*Csák ilyenek! Kedves utolsó, add lejebb az elvárásaidat, és ne olyan lányt keres akinek még a műkörme is LV-s, hanem valami normálisat! Bár ezzel a hozzáállással... Kérdező, egy normális lányt nem fog érdekelni hogy mennyi pénzed van.
2013. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16:11, oké, a felszínes primitív pcsák ilyenek. És ilyenből van a legtöbb. Tehát az általánosításnak helye van.
2013. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sokkal boldogabb életed lesz, mint egy "menő" pasinak. Mert azok szépen kiégnek 30 éves korukra. Utána meg vénülő don huanok, több válást maguk mögött hagyva. Most még nehéz de hidd el, hogy később rájössz, hogy te jártál jól.

Ugyanilyen voltam én is tinédzser koromban.

Hogy más mit mond??? Én sem tetszem mindenkinek, az a lényeg, hogy egy embernek tetszem, a többi nem számít.

2013. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!