Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs barátnőm? Mit...

Miért nincs barátnőm? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves srác vagyok, még sosem volt komolyabb barátnőm. Sportos testalkatom van, figyelek a megjelenésemre, sokak szerint helyes vagyok (ezt full nagyképűség nélkül írtam) , még sincs senkim, pedig nagyon szeretnék.

Lehet, hogy némi önbizalomhiányban szenvedek, vagy talán nem merek kezdeményezni (?) , de nem tudom, hogy ezen hogy tudnék javítani.

Ritkán járok el szórakozni, őszintén megmondva, nem szeretem a disco-kat, a sok kötekedő és drogos miatt. Persze ez nem jelenti azt, hogy sosem megyek el sehová, vannak haverjaim, akikkel sűrűn összefutunk.

Külsőleg átlagosnak mondanám magam, annyi hibával, hogy fogszabályzóm van.

Próbáltam már buliban is becsajozni, de valahogy nem ment, mintha félős lennék.

Mit csinálok rosszul ? Hogyan és hol ismerkedjek ?

Köszönöm előre is a normális válaszokat!



2013. aug. 28. 00:58
 1/8 anonim válasza:
Miket szoktal a lanyokkal beszelgetni a disco ban?
2013. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A félénkség alapból lenullázza az esélyeidet a lányoknál. Az erős egyéniségeket szeretjük, akik ha kell, akkor meg tudnak védeni és kiállni mellettünk.


És ezt egy félénk srác elég nehezen tudja megadni, legalábbis elsőre ez jön le. Önbizalom. Az a legfontosabb.

2013. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

17 éves fejjel még nekem sem volt semmilyen párkapcsolatom. Rendszeresen mozgok és ápolt külsővel rendelkezek. Nem szeretem a discot, főleg a sok paraszt részeg miatt. A hangulatot még esetleg meg tudnám szokni, de alapvetően nem az én világom. Összességében hasonlítunk, annyi különbséggel hogy én nem aggódok a miatt, hogy még nem volt barátom. Nem nagyon izgat a dolog, mert tudom hogy amúgy sem ismertem még olyan srácot akivel érdemes lett volna bele mennem bármilyen kapcsolatba is.

Nálad valóban a túlzott félénkséged lehet a hátráltató tényező. Én is elég félénk típus vagyok, de azt hiszem hogy fiúknál ez valamilyen szinten még szembetűnőbb és nem elfogadottabb dolog mint az ellenkező neműeknél.

Ha tudsz ezen változtatni, próbálj meg, ha pedig ez "veled született" tulajdonság akkor valószínűleg egy vezér egyéniségű párt kell keresned, aki kiegészíti a "hiányosságaidat" és szereti a magad fajta srácokat.


Mivel te sem szereted a discokat, szórakozó helyeket szerintem neked is a kisebb rendezvényeken kéne próbálkoznod. Anno én is ott ismerkedtem össze pár mostani haverommal, barátnőmmel. Erre jók még a parkok és a strand is, bár utóbbi most már nem aktuális sajnos.


17/L

2013. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a normális válaszokat!

A félénkség inkább csak a csajokkal kapcsolatban jellemző, általánosságban nem vagyok egy gyáva típus.

2013. aug. 28. 20:16
 5/8 anonim válasza:

Nem is baj, hogy nem jársz disco-ba, én is pont emiatt a dolgok miatt nem jártam soha. Nem maradsz ki semmiből.

Amúgy tök jó olvasni, hogy vannak még ilyen fiúk. :)


Nos: tényleg kell némi önbizalom. Valamint ne kamuzz, ne legyél nagyképű meg ilyesmi... ugyanis ha normális kapcsolatot szeretnél, ezzel már rosszul indulnál és csak üres fejű libákat vonzanál magadhoz.

Esetleg kérdezd meg a haverjaidat, hogy nincs-e olyan lány haverjuk/ismerősük akiknek bemutatnának-e téged. :) Egy próbát megér. Ha mást nem, szerzel pár lány barátot magadnak, azzal meg csak nő az önbizalmad.


Amit még ajánlok, hogy járj nyitott szemmel a világban és gondolkodj pozitívan! :) Hidd el, menni fog ez, csak hozzáállás kérdése.

2013. aug. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is pontosan ez a bajom, amit leirtál. Bár nekem 6 éve volt fogszabályzóm, nem gondolom (legalábbis engem nem ért miatta semmi), hogy az bármit rontana is. Sajnos nekem mindig sikerült olyan lányokat kinéznem, akik 0át értettek a szerelemhez, de alapvetően nálam is van ez a félénkség. Én pl szállodákban próbálkozok nyaraláskor, vagy rendezvényeken. A discokat én sem szeretem :)
2013. aug. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is ugyanolyan ember vagyok mint te külsőleg. A discóról hasonló a véleményem, de hidd el hogy ott sokkal könnyebb nőt szerezni oldottabb a hangulat stb... szóval próbálkozz gyűjts bátorságot de amúgy mellékelem nekem még nem jött össze, és a két kezemen nem tudom megszámolni mennyit próbálkoztam (mármint annyira sokat).


20/f

2013. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Diszkóban inkább egy-egy estére lehet partnert szerezni. Persze ott is vannak normális lányok/fiúk de a többség nem az. Szóval ha bepróbálkozol is nagyobb az esélye, hogy az illető már foglalt, vagy nem keres komoly kapcsolatot.
2013. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!