Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem bírnak a fiúk?...

Miért nem bírnak a fiúk? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves Budapesti lány vagyok. Nem mondanám, hogy gyönyörű vagyok, sőt, kicsit problémás a frizurám, de szerintem csúnyának sem vagyok csúnya. Kicsit fiúsabb vagyok, szeretem a Mortal Kombatot, a Burn Outot, ezen kívül kedvelem az Assassins Creedet is - bár még kicsit kezdő vagyok - és a Binding of Isaac-ot. Zene terén csak annyit mondanék, hogy ki nem állhatom sem SP-t, sem Fluort, sem Justin-t, sem pedig a One Directiont. Szeretem viszont Rammsteint, Marylin Manson-t, és a Tankcsapdát is (egyebeket is meghallgatok, ha megmutatja valaki). Szeretek olvasni, de nem vagyok olyan NAGYON könyvmoly. Egy kissé energiaitalfüggő vagyok, de kötve hiszem, hogy ettől bárki is visszariadna. Testalkatilag is olyan éppen-jó vagyok. :) Hogy van-e humorom? Magamról ezt nem tudnám megállapítani, de nagyon remélem... Mit tehetnék még, hogy valaki végre belém szeressen? :(
2013. júl. 9. 00:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján szimpatikus vagy. Csak visszahúzódóbb lehetsz és emiatt nem kezdeményeznek nálad. :)
2013. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem itt most páran már beléd is szerettek
2013. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

csak várj míg találsz vki hozzád illőt

emiatt ne változz meg

2013. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez nálam örök probléma, hogy kisebbségi komplexusban szenvedek, és bár próbálom magamat meggyőzni, hogy nincs miért, nem megy... :/
2013. júl. 9. 00:11
 5/18 anonim válasza:
Küldesz képet? Őszinte véleményt mondok rólad. A legtöbben külső alapján kezdeményeznek.
2013. júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Mortal Kombat.. Tankcsapda.. Rammstein... beléd estem!!
2013. júl. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha nem lennék hajdú-bihari simán megismerkednék veled, legrosszabb esetben haverok még lehetünk, szimpinek tűnsz így elsőre. ;)
2013. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egy képet én is elfogadnék, már csak azért is, mert feketébe öltözött rockernek képzellek, ami nem előny ismerkedésnél. :D
2013. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Ha az előző pár delikvensnek küldtél képet, akkor én is szeretnék, de nem ez a lényeg. Beszélgessünk kicsit...nagyon sok mindent meg lehet úgy tudni. Van kedved?

Mellesleg amit leírtál magadról, az zseniális...:)

2013. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szimpatikus vagy :) egyedül a zenei ízlésed nekem egy kicsit...más, mint az enyém. No, én sem hallgatok techno szarokat, inkább a Green Day-féle zenét kedvelem, meg esetleg Keane, Robbie Williams. Na jó, néha Kiss... Olvasni jó. Ez tény. Én is szeretek. Az AC fasza, de én sem vagyok olyan "húdejó" benne...:) talán az a baj, hogy nem nyílsz meg mások felé. Ez egyfajta fájdalomelfojtási módszer, vagyis olyannyira nem akarod beengedni a rossz dolgokat, hogy a jókat is kizárod. Én is ilyen vagyok sajnos, de már dolgozom rajta. Te is tegyél így, és biztos akad kérőd :). Ha kuldesz képet, a kulsodet is véleményezem, őszintén. Már, ha nem baj.

15/F

2013. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!