Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem bírnak a fiúk?...

Miért nem bírnak a fiúk? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves Budapesti lány vagyok. Nem mondanám, hogy gyönyörű vagyok, sőt, kicsit problémás a frizurám, de szerintem csúnyának sem vagyok csúnya. Kicsit fiúsabb vagyok, szeretem a Mortal Kombatot, a Burn Outot, ezen kívül kedvelem az Assassins Creedet is - bár még kicsit kezdő vagyok - és a Binding of Isaac-ot. Zene terén csak annyit mondanék, hogy ki nem állhatom sem SP-t, sem Fluort, sem Justin-t, sem pedig a One Directiont. Szeretem viszont Rammsteint, Marylin Manson-t, és a Tankcsapdát is (egyebeket is meghallgatok, ha megmutatja valaki). Szeretek olvasni, de nem vagyok olyan NAGYON könyvmoly. Egy kissé energiaitalfüggő vagyok, de kötve hiszem, hogy ettől bárki is visszariadna. Testalkatilag is olyan éppen-jó vagyok. :) Hogy van-e humorom? Magamról ezt nem tudnám megállapítani, de nagyon remélem... Mit tehetnék még, hogy valaki végre belém szeressen? :(
2013. júl. 9. 00:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Beszélgessünk. ;D Küldj üzenetet! :)
2013. júl. 9. 00:22
 12/18 A kérdező kommentje:
Mindenki, aki képet szeretne, küldjön üzenetet, hogy ne felejtsem el, ma már nem tudok, sajna... Csak itt nem merem, mert ha feljönnek az ismerősök, akkor elkezdenek szemétkedni. Amúgy én is szeretem a Green Day-t, bár nem sok számát ismerem, viszont a gépzene sem áll távol tőlem. :)
2013. júl. 9. 00:25
 13/18 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod hogy nem bírnak? Nyitottnak kell lenni másokkal ismerkedni a barátaiddal eljárni buliba, moziba. A srácok a kedves/ nyitott / okos és természetes lányokat szereti (legalábbis a többség) ha a hajad nem tetszik akkor vágasd le vagy mondjuk másold le valamelyik hírességnek a fejéről. Önbizalom kérdése az egész hogy legyen merszed megvalósítani a céljaidat! 18/FFi
2013. júl. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

kuldj kepet privibe:) kivancsi lettem:)

bar marilyn mansontol frankon felek xd

2013. júl. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15 évesen mindenki felnőttnek érzi magát, de valahogy nem tudom problémaként felfogni, hogy még nem tapadt rád ezer kanos csávesz.
2013. júl. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mik ezek, hogy Born Out, meg Assassins Creed?
2013. júl. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Játékok.
2013. júl. 9. 11:46
 18/18 A kérdező kommentje:
Mert nem csak "kanos csávók" léteznek.
2013. júl. 9. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!