Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » S. O. S. Miért vagyok ilyen?...

S. O. S. Miért vagyok ilyen? Mit csinálok rosszul? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ezt a kérdést nem épp a legmegfelelőbb kategóriába teszem fel, bár egy része ide is csatolható. Szóval, 18 éves lány vagyok, idén kezdek az egyetemen, ám nem megy valami jól a barátkozás. Voltam gólyatáborban, de nem jöttem ki olyan jól az emberekkel, egyedül éreztem magam. Nincs túl sok barátom velük is csak ritkán találkozom és reménykedtem benne, hogy ez az egyetemen máshogy lesz, de nem úgy néz ki. :/ Persze tudom, hogy még nem ismerem az összes szaktársamat, de én egyszerűen nem tudok barátkozni. Mármint sokszor próbálok nyitni más emberek felé, de valahogy mindig rossz embereknél próbálkozom, akik annyira nem kíváncsiak rám. Lehet a kisugárzásommal van a baj, mert viszonylag félénk vagyok, de nem tudom. Hogyan lehetnék nyitottabb? Hogyan változtassak ezen? Valaki segítsen légyszi. :( 18/L

2013. aug. 27. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Melyik egyetemre fogsz járni?
2013. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha gondolod írj privátban, ha tanácsra van szükséged, vagy csak ha szeretnél beszélgetni 18/F
2013. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én főiskolás vagyok :) ha gondolod segíthetek 19/F
2013. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Látod, itt kezdődik a baj, hogy egy nyamvadt kérdésre nem tudsz válaszolni. Szépen fognak eltelni az egyetemi éveid. Grat.
2013. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es ezt most mire érted? :O A többieknek meg köszi, de jobban örülnék ha ide írnátok kifejtett választ :D
2013. aug. 27. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
1-es; 4-es vagyok. Feltettem egy kérdést. Arra értettem.
2013. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Melyik egyetem?
2013. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
84%

félénk vagy és gátlásos. ez a baj. ülj le, gondold át, hogy mi a baj, miért nem tudsz barátkozni. rá fogsz jönni. ha úgy érzed képes vagy rá, akkor küzdd le a dolgot, ha nem akkor fordulj pszichológushoz mert a folyamatos lelki őrlődés ki fog csinálni. a mai világban már nem szégyen pszichológushoz járni, sőt kissé divattá is kezd válni, de ezt titokban is tarthatod.

énis eléggé aszociális vagyok és nehezen barátkozom, szóval tudom min mész át. viszont ha van 1-2 jóbarátod akkor foglalkozz velük, sok emberrel úgysem lehet igazi mély barátságot kialakítani.


viszont az is lehet, hogy csak túlparázod mert félsz az környezettől. majd kialakul minden csak próbálj ellazulni és ne légy befeszülve.

2013. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
PTE
2013. aug. 27. 22:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolóval egyetértek. Én is hasonló típusú ember vagyok, nehezen barátkozom. Nekem az a problémám, hogy nem mindenki társaságában tudok ellazulni, nem mindenkivel tudok elbeszélgetni, egy idő után elfogy a téma és akkor nem tudok mihez kezdeni.

Én gólyatárborba ezért nem is mentem, mert oda szerintem nagyrészt csak azok mentek, akik szeretnek inni, bulizni és nagy a szájuk.

Szerintem is vedd lazábbra a dolgokat, nem kell olyan komolyan venni mindent, talán úgy könnyebben megy majd! :)

2013. aug. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!