Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Én egy 25 éves, dekoratív, csinosnak mondott csaj vagyok. Persze, mint minden embernek, nekem is megvannak a magam sajátos hibái. Nyitott vagyok és őszinte,minden párkapcsolatomhoz is így álltam hozzá. Mégis mindig csalódás ér! Minden pasinál azt vettem észre, hogy az elején rajong, meg oda-vissza van értem. Minden klasszul is alakul. De csak egy ideig.1-2 hónap után valami megváltozik bennük és a végén menekülőre fogják. Nem értem miért? Mit csinálhatok rosszul? Miért nem tudok megtartani senkit? Ti mit gondoltok?
2013. aug. 20. 10:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, ha semmit nem mondasz magadról?
2013. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hamar lefekszel velük.:D
2013. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Sir Sarcasm ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, nem tudunk rólad semmit.
2013. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én is egy időben csak gázos pasikat fogtam ki...
2013. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Értelmes csaj vagyok,lehet velem beszélgetni,jó humorom van.

De ugye én sem vagyok tökéletes,tehát vannak hibáim,de nem tudnak azzal együtt elfogadni.Én úgy érzem.

Van számtalan női ismerősöm,akik igaz,hogy csinosak,szépek,de nem igazán álltak sorba,mikor az észt osztogatták,sőt pénzéhesek is....De olyan önbizalommal bírnak,hogy szinte bárkit megkapnak.És nem egy éjszakára,hanem hosszútávú kapcsolatra.

Szóval nem értem ezt.Mi kell nektek pasiknak?Akinek van egy kis esze az unalmas?Vagy kihívás,vagy mi?

2013. aug. 20. 11:04
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát ha tudod, hogy milyen hibáidat nem tudják mások elfogadni, akkor mi a kérdésed még?
2013. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Azt veszem észre, hogy egyre később érnek be a fiúk. Lehet félnek az elkötelezettségtől, vagy nem mész bele minden ostobaságba, amit akarnak.

Én pl olyan barátnőt szeretnék, mint amilyen te vagy, de nem találok sajna.

19F

2013. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Sir Sarcasm ***** válasza:
Talán csak rossz pasikat fogsz ki, nem kitartóakat. Az is lehet, hogy a hibáid miatt lépnek le egy idő után.
2013. aug. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam...

A lényeg,hogy ha az ember szeret valakit,akkor azt mindenestül a hibáival együtt is.Nem így van?Most akkor vagy mindig rosszul választok,akik nem érdemelnek meg,vagy tényleg ennyire elfogadhatatlan ember lennék.? :D

2013. aug. 20. 11:12
 10/22 Sir Sarcasm ***** válasza:

rosszul választassz


ami kedvésbé valószínűbb, hogy elfogadhatatlanok a hibáid, de ezt tényleg nem hinném.. esetleg leírhatnál párat

2013. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!