Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban lányok! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomirx8 kérdése:

Elsősorban lányok! Szerintetek én csinálok valamit rosszul? 20/f

Figyelt kérdés
Én egy 20 éves srác vagyok és olyan gondom van (ha ezt annak lehet mondani) ,hogy ha elkezdek valakivel ismerkedni én mindig komoly kapcsolat céljából teszem azt.És lehet ez az egyik gond? Vagy ha összejövök egy lánnyal én szeretném minnél több időmet rá fordítani és hát nem elhanyagolni! Ez nálam azt jelenti h elvinni vacsorázni , gyakran meglepni egy kis ajándékal stb. És lehet h az a baj , hoyg megijednek ettől hogy nagyon is szeretnék már vkihez kötődni , hogy nagyon is szeretnék már szeretni vkit és ettől esetleg megijednek? Tudom furán hangzik
2013. júl. 19. 16:17
 1/5 Cyklon ***** válasza:
Sokat akarsz hamar. Kicsit lassabban meg hagyj egy kis teret a csajnak :D ha nagyon rámászol,ez meg ilyeszti,de van olyan aki erre vevő, Szóval szerintem kicsit vissza a tempot :D
2013. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez a baj.

A lányok is örülnek, ha párkapcsolatban szeretik őket, becsülik, meg foglalkoznak velük, csak egy kapcsolat elején azért ne akarj úgy tenni, mintha már fél éve járnátok. Egy kapcsolat eleje még nem erről szól. Az elején még az ember néha-néha találkozik, randizik a másikkal, jól érzik magukat, aztán majd ha kialakulnak az érzelmek, akkor megérzik egymás hiányát és több időt igényelnek együtt.

Szóval bármennyire is szeretnél már kötődni úgymond valakihez, azért legyél türelmes és várd ki mindennek az idejét.

2013. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos van aki megijed ettől, de lesz aki értékelni fogja hogy ilyen vagy
2013. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz azonnal komoly kapcsolatban, hiszen fogalmad sincs a másikról az elején. Csak lassan. Ismerd meg milyen ember, mit szeret, mit nem, jó, rossz szoksokat stb. és ha ezek után úgy gondod, hogy Ő az, na akkor van helye a komolyabb dolgoknak. Az elején legyél figyelmes és érdeklőd, de ne tolakodó. Nem kell pl. hetente három meglepi, napi 10 telefon és hasonlók, pláne ne hangsúlyozd, hogy neked mennyire húdekomoly szándékaid vannak.
2013. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jolvan megfogadom a tanácsaitokat!:)
2013. júl. 20. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!