Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Én egy 25 éves, dekoratív, csinosnak mondott csaj vagyok. Persze, mint minden embernek, nekem is megvannak a magam sajátos hibái. Nyitott vagyok és őszinte,minden párkapcsolatomhoz is így álltam hozzá. Mégis mindig csalódás ér! Minden pasinál azt vettem észre, hogy az elején rajong, meg oda-vissza van értem. Minden klasszul is alakul. De csak egy ideig.1-2 hónap után valami megváltozik bennük és a végén menekülőre fogják. Nem értem miért? Mit csinálhatok rosszul? Miért nem tudok megtartani senkit? Ti mit gondoltok?
2013. aug. 20. 10:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert szerepet játszol eleinte, és a pasikat az a szerep fogja meg, aztán amikor kiderül ki is vagy, az a személy már nem kell nekik.


Jobban tennéd ha az első pillanattól kezdve önmagadat adnád, igy simán kiderül ki az akit a te személyed érdekel.

2013. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Alapjába véve jókedvű és mosolygós vagyok.Igen,ez fogja meg a pasikat.De mikor rosszabb passzban vagyok,akkor nem hozom a legjobb formám nyílván.De ez bármely emberre jellemző nem igaz?Akkor mégis hogy viselkedjek,hogy lássák ki vagyok?És milyen tudok lenni.?
2013. aug. 20. 11:22
 13/22 A kérdező kommentje:
Jellemhibának számít a túlzott őszinteség?Ami a szívemen,az a számon?Én ki merem mondani,amit gondolok,bármiről is legyen szó.Ez persze nem azt jelenti,hogy egyet is kell velem mindenben érteni.De úgy tapasztalom,hogy a pasik többségének ez sem tetszik....
2013. aug. 20. 11:38
 14/22 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? Nekem lehet tetszenél. A belsőd az mindenesetre tisztának tűnik. 25/F :D
2013. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Kedves tőled! :)

De inkább maradnék inkognitóban,a véleményekre voltam csak kíváncsi.

2013. aug. 20. 11:45
 16/22 anonim ***** válasza:
sajnos a pasik nem szeretik a túl okos nőket, nekem mondjuk ezt irta az egyik fiu haverem... hogy ez a baj velem.
2013. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Hát ez sajnálatos. :(

De én is ezt látom a közvetlen környezetemben,hogy jobban kedvelik a butuskákat.A mi nagy sajnálatunkra!

2013. aug. 20. 11:52
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ;)
2013. aug. 20. 12:07
 19/22 anonim ***** válasza:

Tudod kedves kérdező, az emberek(férfiak/nők) egy idő után megérzik, és eltávolódnak attól az embertől aki szerepjátékok mögé bujtatja az üres, érzéketlen, és szeretet nélküli mivoltát. A világ legjobb iskoláiba tanulhatsz, a legtöbb tudást magadba szívhatod, semmit nem fogsz érni vele, mert a világ egyik legfontosabb dolga: nem megvásárolható.

Fényezheted te magad ezerrel, kampányolhatsz ezerrel, a legnagyszerűbbnek tűnő előadást rendezheted meg magadkörül de: semmit nem érsz. Mert mikor az igazság leleplez, akkor ott maradsz mint az ujjam egyedül.

2013. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Igen,ebben igazad van.Viszont én nem játszom meg magam,vagyok,aki vagyok.És lehet,hogy pont ez nem tetszik senkinek!Mert ugye olyan világban élünk sajnos,ahol az emberek többsége csak megjátsza magát,játszik más érzéseivel is.Manapság már minden a hazugságon alapszik.Mint a barátságok,mint sok párkapcsolat.Nekem ez a véleményem.De én ebben nem veszek részt!Talán egyszer megtalálom a magamhoz valót!
2013. aug. 20. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!