Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ennyi beszélgetésre...

Miért van ennyi beszélgetésre képtelen lány?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 20:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
18 Volt olyan, hogy kicsesztél olyan lánnyal akivel jól beszélgettél.Magyarul vertél át már ilyen személyt brahiból? unalomból?
2013. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerintem részben veled van a baj. Biztos sok ilyen lány is van, de nekem pl. már a kérdésed, kommentjeid alapján ellenszenvesnek tűnsz. Akit ellenszenvesnek tartok azzal meg nemigen szeretnék beszélni és lesz.rom magasról. Valószínűleg a leányzók nagy része ugyanezt csinálja, amíg észre nem veszed magad.
2013. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
22-es: itt sok hasonló stílusú ember van, szerintem te keversz valakivel. Ha nem, akkor pedig írd ki, hogy kinek gondolsz.
2013. aug. 25. 20:44
 24/29 A kérdező kommentje:
Minden embere ellenszenves, aki őszinte, egyenesen mer kérdezni és fenntartásai van azokkal szemben, akik képtelenek beszélgetni? Ne csináld már :)
2013. aug. 25. 20:45
 25/29 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Inkább a valódi okot ird le, mitől vagy ennyire nagyon kikészülve?


Nekem ne gyere azzal, hogy nem találsz olyan lányt stb.

2013. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Beszélgessünk :)
2013. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
mert csak olyannal hajlandóan beszélgetni főleg akiket vonzónak tartanak, az a baj hogy velünk is sokszor ez van...
2013. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
2013. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"Minden ember ellenszenves, aki őszinte, egyenesen mer kérdezni és fenntartásai van azokkal szemben, akik képtelenek beszélgetni? Ne csináld már :)"

Egyáltalán nem. Én is az őszinte típusba tartozom, de itt is van egy csomó fajta ember. Aki alpári, paraszt módon közli a véleményét és aki képes normális mondatokban, értelmesen elmondani a dolgokat, stb... A kíváncsi, kérdezősködő emberekkel sincs gondom, amíg nem piszkálódva, már-már minden apró részletbe belemenően kérdezget, pl. az ilyen "minden tudni akaró" embereket rühellem. És mint írtam, nem csak veled van a baj, hanem tömérdek sok lánnyal, akik ezen az oldalon teszik fel a hülyébbnél hülyébb, "azt mondta a barátom szeret- ez vajon mit jelenthet?" kérdéseket, de jó lenne, ha kicsit magadat is elővennéd, mert valószínűleg a te stílusodban, hangnemedben, modorodban, megjelenésedben, kifejezésedben, stb... van a hiba, ha ennyire nem találsz senkit sem, akivel beszélgetni!! tudnál, más dolgok, pedig még szóba se jöttek.

2013. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!