Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szerintetek van olyan...

Lányok! Szerintetek van olyan lány, aki szimpátia esetén, akár csak barátságból megengedné, hogy a fiú gyakorolja rajta a talpmasszázst és pedikűrt, így kényeztesse a lábait?

Figyelt kérdés
Sok érdekesen szép lábfejet látni nyáron, s arra gondoltam, hogy vajon az ízléses lakk, gyűrű, bokalánc viselői talán jobban elfogadnák, vagy szívesen vennék ezt a hóbortomat?

2013. aug. 22. 15:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Ám ha kedves, szimpatikus a lány, akkor nem érezném annak, sőt jól esne nekem is, hogy látnám az örömét és megbízik bennem.:)
2013. nov. 27. 15:48
 12/19 anonim ***** válasza:
Azt hogyan oldanád meg, hogy ne álljon közben végig a farkad?
2013. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nagyon jó kérdés!:) Erre nem is gondoltam, mert mint írtam nem vagyok, hogy mondják (?).lábfetsiszta perverz:). Úgy gondolom, -remélem- , hogy ez csak akkor következne be,= merne felállni, ha ez már nem hozna zavarba minket. És nyilván ez őt is, inkább önbizalommal töltené el, és nem nézne le érte. Szóval, azért valami minőség, mindkét oldalon kellene.
2013. nov. 27. 16:08
 14/19 anonim válasza:
69%
Én benne lennék imádom a talpmasszázst
2014. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Szia!

Akkor írj privit, s beszélgessünk kicsit:)

2014. ápr. 7. 17:17
 16/19 anonim ***** válasza:
Én simán megengedném.
2014. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 - Bárcsak parteremre lelnék benned egy lábmasszáshoz... Biztos lenne kedved velem találkozni, jól is nézek ki. Mi sem bizonyítja jobban, amint #14 képet látott rólam, megszűnt válaszolni. :D
2014. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Lányok nekem is írjátok én is vállalok talpmasszást:)
2015. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Èn is szívesen gyakorolnám a megtanult tapmasszázs technikákat, de sajnos nincs nekem sem jelentkező rá:(.
2018. dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!