Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szerintetek van olyan...

Lányok! Szerintetek van olyan lány, aki szimpátia esetén, akár csak barátságból megengedné, hogy a fiú gyakorolja rajta a talpmasszázst és pedikűrt, így kényeztesse a lábait?

Figyelt kérdés
Sok érdekesen szép lábfejet látni nyáron, s arra gondoltam, hogy vajon az ízléses lakk, gyűrű, bokalánc viselői talán jobban elfogadnák, vagy szívesen vennék ezt a hóbortomat?

2013. aug. 22. 15:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Hát, szerintem majdnem minden lány ilyen :D
2013. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
inb4 footjob
2013. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lábfétis? Ez olyan, mintha egy nem lábfétises minden nő mellét megakarná fogni az utcán. Menj pedikűrősnek.
2013. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én ezt gond nélkül hagynám, sőt :D DE csak akkor ha utána nem akarja a lábamra verni meg ilyenek.

21L

2013. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Szerintem elég sok lány beleegyezne :) :P
2013. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát, sajna nem úgy néz ki.:( Nem halmoztak el a jelentkezők:) Pedig annyira szeretném, s hálából ezért olyan szeretettel adnám, hogy biztosan jó lenne nekik:).
2013. okt. 8. 17:21
 7/19 anonim ***** válasza:
Bisztosan sokaknak tetszene. Szereted a magas labfejet, vagy nem? Erdekelne egy labfetises velemenye...
2013. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát..nem igazán vagyok lábfétises. Mert (csak gondolom), hogy nekik a láb a legfontosabb. Nekem inkább ennek a meghitt légköre és a kedveskedés vonz, baráti alapon. Nem tudom, hogy milyen az a magas lábfej:( Ha képet mellékelnél, könnyebb lenne válaszolnom. S mivel ez inkább lelkileg vonz, gondolom, hogy a kedvessége által megszeretném a lábát is, illetve attól lenne nekem szép, bármilyen is:)
2013. okt. 17. 17:15
 9/19 anonim válasza:
ide is jöhetsz :3
2013. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ecetes vízbe áztatás lakk előtt, bőrsúrolás, miegyéb, akár 1 órás macera, nem tudom meddig űznéd szívesen, lehet egyszer kétszer ok, de szerintem utána látnád, hogy ez munka.
2013. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!