Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK, ha egy lány bejelöl...

FIÚK, ha egy lány bejelöl titeket facebook-on mi jut eszetekbe?

Figyelt kérdés
Nagyon konzervativ véleményem van amúgy az ilyen kezdeményezésekkel kapcsolatban, de ha mégis először életembe bejelölnék egy fiút aki nagyon bejön akkor le esne az neki szerintetek?

2013. jún. 19. 03:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

az jutna eszembe h biztos kijelöltek megsemmisítésre xdd


sztem biztos h elsőnek az futna át az agyán h be jön neked. Ha meg ő is így gondolja rólad akkor meg nyert ügyed van.

2013. jún. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát az hogy valahonnan ismer
2013. jún. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
az hogy miért is regisztráltam én ilyen portálra? :)
2013. jún. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Hogy a nadragomban akar matatni:D
2013. jún. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Ráírok hogy kí ő és megismerkedek vele.
2013. jún. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát de onnan hogy tovább? Nehogy már rá is kelljen írnom... az már túl sok, nem?
2013. jún. 19. 04:01
 7/21 A kérdező kommentje:
Mondhatni ismerjük egymást, köszönővisszonyban vagyunk
2013. jún. 19. 04:07
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
pedig ha te jelölted be,neked is kellene írni. Ez benne van a Facebook etikai kódexében!
2013. jún. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fiú, de ha ismeritek egymást, nem biztos hogy ez lenne az első gondolata, mindenki össze-vissza jelölget mindenkit akit legalább annyira ismer hogy tudja a nevét, csak hogy legyen minél több ismerős, szóval lehet inkább azt gondolná csak, hogy te is bejelölsz minden jött-mentet. Megvárhatod persze, hátha ír neked, de ha nem, akkor nyugodtan írhatsz neki te. Nem sok az, és úgy egyértelműbb lenne a dolog.
2013. jún. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hát jaja, épp ez az... Mondjuk nekem 147 ismerősöm van, abból tán csak vághatná hogy tényleg csak közeli ismerőseim vannak, és hogy jó lenne ha ő is közéjük tartozna?...

Meg olyan izés, mert feltételezzük hogy együtt is vagyunk meg minden, mindig ott lenne a tudat hogy a LÁNY kezdeményezett, nincs rendjén...

2013. jún. 19. 04:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!