Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK, ha egy lány bejelöl...

FIÚK, ha egy lány bejelöl titeket facebook-on mi jut eszetekbe?

Figyelt kérdés
Nagyon konzervativ véleményem van amúgy az ilyen kezdeményezésekkel kapcsolatban, de ha mégis először életembe bejelölnék egy fiút aki nagyon bejön akkor le esne az neki szerintetek?

2013. jún. 19. 03:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát nekem régebben amikor csak a közelebbi ismerőseim voltak bejelölve, akikkel valahogyan tartottam is a kapcsolatot, akkor volt kb. 50 ismerősöm, de olyat is ismertem akiknek ez a szám csak 20 körül volt. /Most meg van 3 és sokkal több közeli ismerősöm nincs is jelenleg./ Szóval a 147 nem utal arra szerintem, hogy te csak közeli ismerősöket jelölsz be, vagy legalábbis ahhoz jobban kéne ismernie téged, hogy tudja neked kb. hány ismerősöd van akik közeliek. Amúgy meg kit izgat ki kezdeményezett, meg miért ne lenne rendjén, nem 1830-at írunk. Az meg kicsit gáz, ha tegyük fel együtt vagytok, szeretitek egymást és minden oké, akkor neked ilyesmik járnának a fejedben, hogy jajj de hát te kezdeményeztél... /És ha már eljuttok oda, hogy összejöjjetek, akkor szerintem őt sem igazán zavarná a dolog./
2013. jún. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ki kezdeményezett? Alapból nem kéne beleélni magad és már azon gondolkodni, hogy később baj lesz-e ez, mert még nincs is semmi. Mi van, ha nem is tetszel a srácnak? Amúgy meg akkor maradj egyedül és siránkozzál, ha ilyesmin vagy fennakadva, hogy ki kezdeményezett. A kapcsolat témát úgyis ő fogja.
2013. jún. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy izés, meg nincs rendjén, ha te kezdeményezel?!

Csajszi, most azonnal bejelölöd, sőt írsz is neki valamit, amiről leginkább szeretnél beszélgetni vele! :P

2013. jún. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Tisztázzunk valamit: egy bejelölés nem párkapcsolat-kezdeményezés! Ki találta ki ezt a baromságot?!
2013. jún. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 -=Koldus=- ***** válasza:
Nekem kb olyan dolgok szoktak eszembe jutni mikor meglátom, hogy valaki bejelöl ismerősnek, hogy ki a franc ez és honnét ismerem? Ha pár perc után nem jövök rá ki is az, utasítom el a francba...
2013. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Bár nem olvastam az összes kommentet előttem, de szerintem jelöld be, aztán (magamból indulok ki) megkérdezi hogy mért jelölted be ezt a témát el tudod valahogy terelni ha akarod és beszélgetésbe elegyedhetek. Onnantól már könnyebb lesz.
2013. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%

293 ismerősöm van, egyaránt jelöltek be fiúk, lányok, és én is jelölgettem már mindkét nemnek a tagjait.

Ez nem jelent semmit, és nem fog leesni neki.

Jah, és ennyi közül csak egy bizonyos emberrel akarok összejönni.


Amúgy mire ez a nagy konzervativitás? Megértem, hogy nem nyomulsz, meg dobod neki oda magad, na de a bejelölés egy nagyon apró dolog. Ha ennyit sem teszel, és egyedül maradsz, akkor ne csodálkozz. Tudod, a paliknak is kell a biztatás.


17/L

2013. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A 147 ismerős lehet sok is. Dolgoztam már 100 fős cégnél (évekig) és volt 4-5 másik munkahelyem is. Ha a volt osztálytársaimat és minden ismerősömet bejelölném, akkor 300-400 ismerősöm lenne, de elég a 160 is. Tehát nem egyértelmű.

Ha engem bejelöl egy ismeretlen lány, akkor írok neki és megkérdezem, hogy honnét ismer. Ha ismerős ír, akkor természetesnek veszem a bejelölést. De ha egy kicsit is tetszik, akkor biztosan találok alkalmat rá, hogy írjak neki.

2013. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
"...a farkamat akarja :)))) ..."
2013. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nos, mivel köszönőviszonyban vagytok egymással ezért selytheted hogy milyen véleményel van rolad... ha mondjuk azt gondolja (Félénk vagy visszahúzódóvagy) akkor simán leesik neki hogy gyengéd érzelmeket táplálsz iránta. Ha mondjuk (egy átlagos tini csajnak tekint) akkor hiába kevés ember van bejelölve a facebookodra ez nemfog neki feltünni. Ha monduk olyan véleményel van rollad hogy r.banc vagy akk had ne soroljam ;) és ha ráírsz az se baj :)
2013. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!