Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha elmentek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha elmentek egy sráccal fagyizni/sütizni, akkor az jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Említettem egy csajnak, hogy készüljön fel, mert megyünk majd fagyizni, sütizni, majd eldől, hogy mit szeretne, persze kicsit poénosan tálaltam a dolgot. Mosolygott, kicsit mintha el is pirult volna, aztán próbálta elviccelni a helyzetet, hogy "ó, ennyi mindent", én is kicsit elpirultam, és vigyorogva mondtam, hogy "miért ne". Mondjuk nem tudom, csak poénnak vette-e az egészet, de párszor már pedzettem neki viccesen a témát, és sosem volt elutasító, de majd kiderül, tényleg eljön-e velem. Nem kihasználós típusnak ismertem meg, bár lehet, hogy örül mondjuk egy potyán kapott fagyinak. Szóval lányok, ti kikkel mentek el így szórakozni (főleg ha van valakitek, mert neki speciel van)? Csak haverkodásból is elmentek?

2013. júl. 22. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Randinak venném és a lányok is annak veszik szerintem. De tisztázd és mond ki, hogy randira viszed. Így a tuti.
2013. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Így van, elsőnek igazsága van. Tisztázd le előtte vele, hogy ez nálad egy randi. Ha ezt nyíltan kimondod neki, akkor onnan már csak a reakcióját kell figyelned. Ha nem mosolyog, és nem is mond semmit, akkor haverkodni akar. Maximum.

Ha mosolyog, vagy ami mégjobb mond is valami beleegyezés szerűt, akkor nyert ügyed van. :D

2013. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva kicsit félek a beégéstől, mert mi van, ha félreértettem a dolgokat, ciki lenne randit kérni tőle, ha ő esetleg tényleg csak poénnak vett mindent. Másrészt meg ott a barátja, és hát szerintem szereti őt, vagy legalábbis valószínűleg nem hagyná őt ott addig, amíg nem jön egy "biztosabb". Ugyanakkor meg jól elvagyunk együtt, sok mindenben egyetértünk, sok dologban hasonlóképpen gondolkodunk. És ha a randira is félig-meddig poénosan kérdeznék rá (pl. hogy "kisasszony, akkor eljön velem randizni?"), akkor az mennyire lehet egyértelmű számára, hogy ez most esetleg valami randiféle lesz? A kezét nagyon sokszor megfogtam már, és nem zavarja őt, én meg nem tudom, mit tegyek, mert az egyik "énem" azt mondja, hogy ne ábrándozzak, a másik meg azt, hogy ő se közömbös irántam.
2013. júl. 22. 21:43
 4/10 anonim ***** válasza:
úristen sírok XDDD csak így mellékesen megjegyzed hogy van barátja, nem hiszlek el xdd
2013. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Figyu bátyja, ha van barátja (erről nem szóltál eddig), akkor más egészen más a lány fekvése (nem a témában forgó csajról beszélek).

Ha van neki, akkor jegyezd meg neki, akár viccesen is, hogy szívesen lecsapnád őt a pasija kezéről. Nálam már bevált, de hozzáteszem, hogy engem jobban kedvelt a saját párjánál, ezért sikerült is a dolog. Ha szívesebben megy el veled fagyizni, akkor bátran célozz rá, hogy neked nagyon kell ő. Mégis mit veszíthetsz? Egy lányhavert? Csaj nélküli srác számára az egyenlő a nullával. Nem hal bele senki, ha rátérsz a lényegre, csak nyerhetsz! Hajrá öreg!

2013. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Benne volt a kifejtés végén, hogy van barátja, ezért is lennék kíváncsi, hogy az ilyen lányokat mi motiválja, ha komolyan gondolják. Azt viszont nem tudom, engem jobban kedvel-e, bár szerintem annyira mélyen nem is ismer. De valamiért úgy érzem, hogy én se vagyok teljesen közömbös neki. Ha pl. az arcát megérinteném, és nem húzódna el, vagy nem fintorogna, az utalhatna valamire?
2013. júl. 22. 22:56
 7/10 anonim ***** válasza:
nem kell félned. Ahogy leírtad és ahány évesek vagytok, szinte tuti, hogy ő is randinak véli, csak nem meri mondani neked, mert fél, hogy te nem annak véled. Ebben a korban nagyon nagy szám, hogy elhívják randira az embert és szívesen megy.
2013. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindketten 20 fölött vagyunk, szóval nem vagyunk már annyira fiatalok, csak nekem nincs igazán tapasztalatom az ilyesmiben. Viaskodik bennem a vágy és a beégéstől való félelem, meg azért csak ott van az, hogy van barátja a lánynak. Könnyebb lenne, ha elutasítóan viselkedne, mert akkor egyértelmű lenne, hogy ne csináljak semmit, de így meg mindig bennem van, hogy talán azért enged mindent, mert tetszem neki. Ilyenkor szoktam iszonyú nagyokat csalódni, és ezt szeretném elkerülni. Közben meg már arról álmodtam, hogy csókolóztunk is, úgyhogy totális káosz van bennem. Rengeteget hülyülünk és beszélgetünk, és ahogy egyre jobban megismerem őt, kiderül, hogy sok mindenben hasonlít a gondolkodásunk. Amikor viszont a barátja hívja telefonon, akkor meg néha előjön nála az a tipikus "nyafka" hang, hogy "szijjjaaaaa...", és ilyenkor az jut eszembe, hogy nyilván nem engem választana. De elfelejteni se tudom őt. Elég nehéz helyzet...
2013. júl. 23. 19:13
 9/10 anonim ***** válasza:

hmm, akkor bocs, 16nak néztelek, magamból indultam ki amikor elsőnek elkezdtem randizgatni.

Egy dolgot tudok tanácsolni: Ne légy beszari, ne légy papucs és légy magabiztos. Még egy 16-nak elnézik, hogy bizonytalan, de egy felnőttnek már nem. És egy lánynak fontos, hogy lássa, nem egy tutyi-mutyival van, hanem egy határozott emberrel. Még akkor is ha nem tetszik neki a véleményed, ez nem azt jelenti, hogy emiatt meg kell változtatnod a nézeteidet.


Nem hiába mondják, hogy légy önmagad, ergo nem a megjátszott, állandóan változó pasi kell egy lánynak, hanem egy egyedi egyéniség, aki nem fél kimondani mit gondol és mit szeretne.

2013. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Asszem, elég határozott vagyok, vannak céljaim is, meg sokszor kimondom, amit gondolok, és adott esetben meg merem mondani, ha ellenkező véleményen vagyok másokkal. :) Csak az a helyzet, hogy összezavart ez a szitu - főleg az, hogy van valakije.
2013. júl. 23. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!