Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Lenne e olyan ok ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lenne e olyan ok ami miatt elmentek hivatásosnak?

Figyelt kérdés
szóval elmennétek-e , vagy semmiért, senkiért, nem mennétek el hivatásosnak ? és mi lenne az oka ha igen.. írjatok kort is.

2013. ápr. 27. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

hát őszintén ?

én elmennék.. van olyan amiért gondolkodás nélkül.

2013. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szombaton bizti a pasik kimenőt kapnak, vagy hazamennek, azért szokott itt a Gyik-on megjelenni menetrendszerűen ilyen kérdés.
2013. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem lennék, nincs hozzá gyomorom. Előbb pucolnék non-stop WC-t mint hogy ismeretlen faszik lihegjenek az arcomba.
2013. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
Soha, semmiért és senkiért nem mennék lennék prosti, előbb mennék apácának
2013. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
ha becsúszna egy baba és egyedül kéne felnevelnem,de még ebben az esetben is csak akkor ha beteg lenne a kicsi és nem lenne pénzem az ellátására
2013. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Egyetlen ok van, ami rávenne, hogy elmenjek, méghozzá az, ha a családom éhezne. Nekem felkophatna az állam, lerohadhatna a két lábam, akkor sem mennék el a saját jólétem miatt! Inkább járnék rongyokban és mezítláb!!!!
2013. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval.
2013. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!