Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más nem mindenki által helyesn...

Más nem mindenki által helyesnek, nem menőnek, nem páwának, nem népszerűnek tartott fiú számára is kiábrándító az, hogy ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Lényegében csak olyan lányok járnának velünk, akikre rá sem néznek a fiúk. Ők is csak addig, amíg nem jön egy helyesebb fiú, akivel leléphetnek. Lényegébe a külső a lényeg a csajozásban, fiatal korbank később sem lesz jobb, akkor viszont sajnos a pénz a döntő a csajoknál. Pech, mert se jó pasi, se pénzes nem vagyok. Sőt még csak férfi sem, fiú vagyok még csak. Egyszerűen az a bajom a lányokkal, hogy nem képesek úgy ismerkedni, mint én meg sok rendes fiú, hogy ne a külsőt nézzék, hanem azon túl lássanak. Én például ismerekdem sok olyan lánnyal is, aki egyáltalán nem az esetem, de a lányoknál a külső az alap, ha külsőre nem jössz be nekik, már pedig elég knyéesek, magas igényekkel, a fiúk kb. 99,99%-a rond a szemükben, a kevés egy százalék közül is durva módon válogatnak, akkor semmi esélyt sem adnak neked, sőt alegrosszabb, hogy lekezelően, tiszteletlenül beszélnek a fiúkkal. Persze, ha ey fiú csinálná ezt velük, akkor meg fel lennének háborodva. MIndegy én megtettem, mert elegem lett a mai csajokból, annyira szánalmasak, nem egynek szájaltam vissza, majd tiltottam fb-n is.

2013. aug. 21. 23:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Picit rosszul esik, hogy itt minden csalódott srác általánosítja a lányokat! Oké értem én, ha valaki sokat csalódik könnyen elveszti a reményét. Relax srácok, vannak még rendes lányok is. Amúgy kedves kérdező, csak kíváncsiságból, hány éves is vagy?

egy normális csaj 18/L :D:D:D

2013. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!