Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más nem mindenki által helyesn...

Más nem mindenki által helyesnek, nem menőnek, nem páwának, nem népszerűnek tartott fiú számára is kiábrándító az, hogy ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Lényegében csak olyan lányok járnának velünk, akikre rá sem néznek a fiúk. Ők is csak addig, amíg nem jön egy helyesebb fiú, akivel leléphetnek. Lényegébe a külső a lényeg a csajozásban, fiatal korbank később sem lesz jobb, akkor viszont sajnos a pénz a döntő a csajoknál. Pech, mert se jó pasi, se pénzes nem vagyok. Sőt még csak férfi sem, fiú vagyok még csak. Egyszerűen az a bajom a lányokkal, hogy nem képesek úgy ismerkedni, mint én meg sok rendes fiú, hogy ne a külsőt nézzék, hanem azon túl lássanak. Én például ismerekdem sok olyan lánnyal is, aki egyáltalán nem az esetem, de a lányoknál a külső az alap, ha külsőre nem jössz be nekik, már pedig elég knyéesek, magas igényekkel, a fiúk kb. 99,99%-a rond a szemükben, a kevés egy százalék közül is durva módon válogatnak, akkor semmi esélyt sem adnak neked, sőt alegrosszabb, hogy lekezelően, tiszteletlenül beszélnek a fiúkkal. Persze, ha ey fiú csinálná ezt velük, akkor meg fel lennének háborodva. MIndegy én megtettem, mert elegem lett a mai csajokból, annyira szánalmasak, nem egynek szájaltam vissza, majd tiltottam fb-n is.

2013. aug. 21. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Tiltottad FB-on? Dekeményvaaaaaagy! Amúgy meg te vagy a looser, vannak normális csajok.
2013. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem Te nem kérdést akartál feltenni, csak kisírni a lelkedet egy picit, esetleg lelki társakat keresel.

Figyi, van valami igazság benne. De én azt mondom, hogy próbálkozz. Komolyan, próbálkozz sokat, mert nem feltétlenül külsőre mennek. Hajajj, dehogy is. Persze, ne legyél ápolatlan, überrandagénmutáns meg faszomházigorilla. Legyél rámenős, magabiztos, laza. Vicces...


Próbálkozzá', ne sírjá' :D

2013. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De lehet, hogy csak peches voltál, és ilyen lányokat húztál ki. Attól még van sok-sok teenage dirtbag csaj, ne félj. :) (A második voltam)


Próbálkozzá'

2013. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nagyon rossz helyen keresgélsz...
2013. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

de amúgy ezek az általánosítások annyira nagy baromságok.. most komolyan, minden lány ugyanolyan, ezt te se. gondolhatod komolyan. ne itt sirankozz, mert az embereket nem érdeklik az ilyen szintű problémák.

egyébként ezzel a kérdéssel mit akartál elérni? ez nagyon érdekelne

2013. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

De, később biztos jobb lesz, mert pl az én korosztályom, nem is igazán tudja szerintem, hogy mi az a páva...


Egyébként a pénz pedig a normálisabb lánynál nem számít. Fogd fel ezeket a rossz tulajdonságokat inkább úgy, mint egy szűrőt. Aki mindegyiken átmegy; na ő az igazi!

2013. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint mindennek, ennek is két oldala van.

Amiben nincs igazad:

MINDENKI a külső alapján hozza meg az első döntést veled kapcsolatban.

Már persze ez olyan esetre vonatkozik, ha vadidegen lányhoz mész oda. Közös baráti kör esetén, és sok beszélgetési lehetőség után megint nem igaz, hogy csak a külső számít.


Amiben igazad van:

Elutasítani kultúrált módon is lehet. Bizonyos esetekben pedig ne a lányt, hanem a tapló "többi fiút" kellene hibáztatni, mert az is érthető, hogy a 20 bunkó után a 21. bunkót is elküldi. Aki pont te vagy, és bár te nem lennél bunkó, élből elhajt, mert már elege van. Ezt a nézőpontot is meg kell értened.

2013. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Kiábrándítóak a lányok, ez így van. Mindegyiknek a lóvés sportkocsis alfahím kell, mert olyan domináns meg cukcsyhhhhhhhhhh, aki meg nem ilyen, azt emberszámba se veszik, tapasztalom mindennap.


"az embereket nem érdeklik az ilyen szintű problémák."


Akkor minek is van ez az oldal? Gondolom pár tucat nolifer netpatkány troll miatt nem fognak weboldalt csinálni.


" Aki pont te vagy, és bár te nem lennél bunkó, élből elhajt, mert már elege van. Ezt a nézőpontot is meg kell értened."


Semmi gond, én megértem. Ha tehát volt pár olyan barátnőm aki megcsalt X pasival, akkor majd összeszedek egy csajt, és én is jól megcsalom fűvel-fával, aztán odahaza kipakolok neki, elvégre meg kéne értenie a nézőpontomat. No hard feelingz.


Az első válaszadó meg helyből kapta a mínuszt. Vannak, ja, földönkívüliek is vannak állítólag, bár velük gyakrabban találkozok mint normális lánnyal.

2013. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző, nem azt írtam, hogy ha valaki bunkó veled, akkor legyél te is az a KÖVETKEZŐ kapcsolatodban... ennek mi értelme volna?

Volt egy barátnőm aki rendesen átvert a palánkon, de ettől még normálisan viselkedek a lányokkal :)


Elküld, elküld. Egy mondat elég ahhoz, hogy rádöbbentsd a lányt, hogy pont most hajtotta el az este addigi egyetlen értelmes próbálkozóját. Ha erre rájön, akkor magától fog odamenni később, és elnézést kérni - ha nem, akkor nem is kár érte.


Nem a levegőbe beszélek. Tapasztalat. Többször történt már ilyen velem. Pedig nem vagyok egy Casanova sem kinézetre, sem dumára, csak egy átlagos srác.

2013. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
Igen, egyetlen olyan lányt sem találtam eddig, aki akár egy randira eljött volna velem, csak azért mert undorító a külsőm. Aki ronda külsővel születik, örökre magányos marad, mert a lányoknak csak a külső a fontos, és ha az ember ronda, még csak esélyt sem kap egy lánytól se (több száznál próbálkoztam már eddig...)
2013. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!