Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elsö randi és nálam alszik...

Életre egy esély kérdése:

Elsö randi és nálam alszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
megismerekdetem egy sráccal.már egy jó idelye beszélünk és most jött el az a pillanat h találkozunk vagyis nálam tölt egy hétvégét.irja hogy nagyon tetszem neki.szimpatikus vagyok számára és bizik abban hogy közeledni is founk egymáshoz.nagyon bejön a srác,csak éppen azon gondolkodom h ha lefekszünk azzal lehet tönkre teszem ezt az egészet..azt meg nem szeretném.szóval ötletem nincs mit tegyek?
2013. aug. 20. 20:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mindketten felnőttek vagytok, gondolom nem szűzike lurkók... Nem tudom minek kerülgetitek egymást, mint a szomszéd kanos kutyái -_-
2013. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha valaki már nem szűz az már agyba fűbe dughatja magát. Szép felfogás. Aztán meg panaszkodni másoknak, hogy a mai világ milyen. Ha szűz lányt fektetek meg első randin az kvrva? De ha nem szűzet az már nem lesz az? Attól, hogy már nem szűz nem kell könnyen adnia magát!
2013. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Előző ne legyél gyerekes!
2013. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az értelem az gyerekes? Jó tudni.
2013. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Így van! Céloztál arra, hogy a mai világ milyen :S ebbe ez a része is beletartozik :S
2013. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na szevasz öcsi.
2013. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Te is tehetsz egy szívességet gyermekem -_-
2013. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!