Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megvan bennem minden, hogy...

Megvan bennem minden, hogy boldoggá tegyek egy lányt. Mégis nehezen megy az ismerkedés. Miért?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül nehezen tudok ismerkedni. Egyszerűen nem "merek" odamenni a lányokhoz, mert milesz ha elhajtanak, és amaradék kis önbizalmam csak még lejjebb viszik.


Viszont nagyonis tudom, hogy egy kapcsolatban mi kell egy lányak. Maradéktalanul boldoggá tudom tenni. Az apro pici ajándékoktol kezdve, a csipkelődésen át, a hihetetlen nagy szeretetetn, és szerelmen keresztül...egyszóval minden.


Mégis mit látok sokszor? Amatőr fiúcskák bomba lánnyokkal, és szemlátomást a csja nem boldog, mert nemtudja a srác, ohgy mi kell neki, de ki nemlép a kapcsolatbol emrt szereti.


Ezen hogyna tudnék változtatni, hogy ha elküld egy csaj, akkor ne essek be képletesen a béka feneke alá?!

Nemsok önbizalmam van, pedig álltólag jó pasi vagyok.

Ez az önbizalomhiányos állapot azonban csak a jég megtöréséig tart. amint észrevezsem, ohgy nyitott a lány a dolgokra, az egekbe szökik, és már nyeregbe vagyok...viszont elindítani...hihetetlen nehéz..:/



2013. aug. 20. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad, hogy miért!!! Mi itt a kérdés?...

Amúgy megint egy olyan pasi vagy, aki azokról a BOMBA csajokról beszél, akik állításod szerint sz--r kapcsolatban élnek és ebből te lennél a kiút. Arra nem is gondolsz, hogy ha ezek a lányok ilyen ökör pasikkal vannak, akkor nem lehetnek nagy számok. De nem, ők a bomba csajok és te is csak őket veszed észre...

2013. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szasza212 válasza:
Jó oké ez érdekes. Azt mondod nincs önbizalmad, mégis azt állítod, hogy tudod mi kell a lányoknak? Biztos hogy nincs önbizalmad? Mert önbizalom nélkül nehezen tesz ilyen kijelentéseket az ember. Na mindegy ezt ne nagyon hangoztasd előttük. Legyél kedves, ne tegyél félreérthető megjegyzéseket. Ne mond el tíz perc után, hogy mit akarsz, mert az ilyesztő. Ismerd meg, legyetek jóban, és utána hívd el valahova. =)
2013. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

amíg nem simerem emg a lányt, addig nincsne önbizalmam.

mihelyst átlépjük a kínos ismerkedési szitut, egyből az egekbe szökik.


senki nem mondott olyat, hogy én lennék a kiút. csak nemértem hogyan jöhet az be egy lányak, ha a pasija szemlátomást csetlik botlik, és azt sme tudja mit akar a nő.


kedvesség?

képtelen vagyok kedves lenni egy ismeretlen lánnyal.

nemtudok nyitni feléjük. vagy nem akarok. büszke vagyok nagyon is, viszont önbizalmam alig alig van mindaddig mint már modntam, hogy nem látom hogkezdenek alakulni valami dolgok.


De amugy sem értem ezt a kedvesség dolgot.

a csajoknak nemigen jön be ez a tenyérbemászó kedves aranyos feelng. sokkal jobban tetszik nekik a lesz/rom dolog, cska az a baj, hogy én átesek aló másik felére, és tulságosan ebbe a hibába esek.

2013. aug. 20. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!