Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után közvetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után közvetlenül mennyire helyénvaló, ha nálam alszik a srác, akivel randizom? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Hetek óta beszélgetünk egymással a neten, de a srác az ország másik végében lakik, így csak úgy tudnánk találkozni, ha nálam aludna, ami érthető is, hiszen átutazza az országot miattam. Ha egy ágyban alszunk, valószínűleg más is fog történni.


27/F



2013. jún. 13. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Ne itt kérdezz ilyet szerintem. Neked helyénvaló? Te rossznak érzed? Szerintem nagyon jól is végződhet, végig tudjátok beszélni az éjszakát, kicsit jobban megismeritek egymást, több időt töltötök együtt.. stb. A másik felén lakik az országnak szóval ki tudja mikor látjátok egymást újra?! Ne aggódj ilyeneken szerintem. Remélem jól érzitek majd magatokat :))

22/L

2013. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
hát gondolom úgy hívod el, hogy aludjon nálad, akkor teljesen normális :)
2013. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze, szeretném hogy nálam aludjon, csak én még első randi után soha nem bújtam ágyba senkivel.
2013. jún. 13. 22:37
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert nálad alszik még nem kell egyből szexelni. Mivel az ország másik felében lakik, ezért megértem, hogy nálad lesz, mert csak miattad utazik. Legalább lesz időtök személyesen is beszélgetni, ismerkedni. Hidd el teljesen más lesz mint a netes levelezés vagy skípe-olás.
2013. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Attól, hogy nálad alszik, nem muszáj szexelni, de ha szexeltek azzal sincs semmi gond :)

Viszont ha annyira messze lakik akkor nem sok értelme van így a kapcsolatnak, vagy a későbbiekben ha minden jó alakul köztetek, szóba jöhet az összeköltözés?

2013. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, ha minden jól alakul, részemről hozzámköltözhetne. Munkája meglehetősen mobil, internetalapú, így az sem jelentene gondot. :)
2013. jún. 14. 13:09
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Az jó, akkor drukkolok neketek :)
2013. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ftf1983 ***** válasza:
100%
És ha az első randin lesz szex, akkor mi van? semmi!!!
2013. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én drukkolok,hogy összejöjjön! :)
2013. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, mi volt:-D.
2013. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!