Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rögtön kimutatni vagy nem...

Rögtön kimutatni vagy nem kimutatni? Akkor hogy is van ez lányok?

Figyelt kérdés

Erről a kérdésről már annyi szembemenő véleményt hallottam, hogy komolyan érdekel.

Tehát ti, lányok, mit preferáltok inkább? Ha egy fiú/férfi a megismerés kezdetén azonnal kimutatja, hogy márpedig titeket érdekel mint nő, vagy kényelmesebb nektek, ha inkább csak barátkozás, ismerkedés megy, mintha nem is akarna semmi többet tőletek.

Vannak akik azt mondják, gáznak tartják ha valaki a megismeréstől azonnal elkezdi a nyomulást. A legtöbb érv az, hogy egy ilyen férfinek szinte mindegy, hogy ki csak legyen valaki.

De a másik esetben meg sokszor hallom azt, hogy ilyenkor a nőknek soha nem fog leesni, hogy akarnak tőle valamit.

Ha meg esetleg valaki a két véglet között próbál megtalálni egy utat, azok megkapják a bizonytalan, tutyimutyi férfi jelzőt.

Vagy túlbonyolítom a dolgot ? Ha valakinél érzitek a szimpátiát, ott az azonnali közeledést elfogadjátok és csak ellenkező esetben vagytok visszautasítóak ?

Örülnék néhány átgondolt, jól felépített, kimerítő válasznak. Ha lehet életkort is írjatok.

Köszönöm.


2013. aug. 13. 18:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7es vagyok


Hogy milyen jelekre figyelek? Persze nem olyanokra, hogy felém fordítja-e a lábfejét, vagy a szívószálát :D

Pillantásokból, mozdulatokból sokmindent le lehet szűrni, de azt inkább megmutatni tudnám, mint így írában elmagyarázni.

2013. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 duftpunk válasza:
Nekem tetszik az ha valaki kimutatja hogy mi a szitu bár a nyomulás már túl sok. A köztes szerintem egy egy lopott mosoly, pillantás, megdicséred hogy milyen szép pl a mosolya...esetleg egy egy érintés belefér.
2013. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!