Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteik olyan hogy egy lány...

Léteik olyan hogy egy lány csak azért nem keres, mert nem akarja kimutatni, hogy mennyire odavan értem?

Figyelt kérdés

pl soha nem ír, mindig én de nem is erőlteti meg magát, csak akkor ha találkozunk, de akkor meg ilyen felém nézve:

[link]


furcsa ezt mondani de amikor írok neki és ír valamit, valahogy érzem a szövegén azt hogy másképp ezt jeleti: "nem merek neked írni, mert mi van ha utána nem fogsz keresni, mert megkaptál?"



2013. júl. 16. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, szarik a fejedre.
2013. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mysterion777 válasza:
Bármi létezhet. És a magyarázatodban benne rejlik a válasz is.
2013. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a világ összes nője ezért nem ír. De egyiken sem vagyunk hülyék és egoisták csak királyak ;)
2013. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

és még annyi hogy milyen lányok gondolkozhatnak így?

Mer lehet hogy azt se tudja mit akar és azért ilyen. Bár általában soha semmilyen lány nem tudja mit akar, legalábbis szerintem.

2013. júl. 16. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, aki így megjátssza magát, van, aki tényleg ilyen. Idővel majd kiderül, hogy érdekled-e.
2013. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!