Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rögtön kimutatni vagy nem...

Rögtön kimutatni vagy nem kimutatni? Akkor hogy is van ez lányok?

Figyelt kérdés

Erről a kérdésről már annyi szembemenő véleményt hallottam, hogy komolyan érdekel.

Tehát ti, lányok, mit preferáltok inkább? Ha egy fiú/férfi a megismerés kezdetén azonnal kimutatja, hogy márpedig titeket érdekel mint nő, vagy kényelmesebb nektek, ha inkább csak barátkozás, ismerkedés megy, mintha nem is akarna semmi többet tőletek.

Vannak akik azt mondják, gáznak tartják ha valaki a megismeréstől azonnal elkezdi a nyomulást. A legtöbb érv az, hogy egy ilyen férfinek szinte mindegy, hogy ki csak legyen valaki.

De a másik esetben meg sokszor hallom azt, hogy ilyenkor a nőknek soha nem fog leesni, hogy akarnak tőle valamit.

Ha meg esetleg valaki a két véglet között próbál megtalálni egy utat, azok megkapják a bizonytalan, tutyimutyi férfi jelzőt.

Vagy túlbonyolítom a dolgot ? Ha valakinél érzitek a szimpátiát, ott az azonnali közeledést elfogadjátok és csak ellenkező esetben vagytok visszautasítóak ?

Örülnék néhány átgondolt, jól felépített, kimerítő válasznak. Ha lehet életkort is írjatok.

Köszönöm.


2013. aug. 13. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretne tőlem valamit az illető, azt mondja/mutassa ki, vagy különben nem tartom majd csak egy baráti közeledésnek...

18/L

2013. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Figyi, nagyon egyszerű nekem nem kell, hogy túl bonyolítsa a dolgokat. Egyszerűen mutassa ki, hogy igen is érdeklem, de attól függetlenül ne nyomuljon addig amíg én nem adom le neki a jelet, hogy na most már lehet nyugodtan.
2013. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Ez úgy megy, hogy aki tetszik nekik, az akár sutyerák is lehet, bármit mond, kajálják a szövegét. Aki meg tipikus "héé, héééé, vegyél már észre" srác (mint pl. én), az a csillagokat lehozhatja, akkor sem figyelnek fel rá.
2013. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"mutassa ki, hogy igen is érdeklem, de attól függetlenül ne nyomuljon addig amíg én nem adom le neki a jelet"


Jaj mamám ezekkel a női sz-a-rakodásokkal már tele a mindenem...

2013. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3#.-Ez nem igaz. Legalábbis én nem ilyen vagyok... Szerintem rossz helyen keresgéltél. :)
2013. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A jelek... A hadseregben kéne hasznosítani a női jeleket. Az ellenség sose értené mi is történik épp a túl oldalon a legjobb kémeik is elbuknának sorban :D
2013. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Személy szerint én a köztes verziót szeretem, de nem azt amit te a tityimutyi jelzővel illettél.

Szeretem nem elsietni a dolgokat, azt a lassú játékot, ahogy becserkésszük egymást. Szóval ha barátságnak indul, de megvannak azok a jelek mindkettőnk részéről, amiből érezzük, hogy a másiknak is tetszünk, de nem sietjük el dolgokat, ez lassú folyamat.

Részben ez azért jó, mert időközben jobban kiismerhetjük a másikat, részben pedig azért, mert így egyre csak nő a két fél között a vonzódás, a végén pedig igencsak kellemes a beteljesedés. :)


21 L

2013. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És nálatok az azonnali közeledés mit takar? Megmondja nektek , hogy tetszetek neki ? Vagy csak feltűnően sokat akar tudni rólatok és megismerni ?
2013. aug. 13. 19:31
 9/12 anonim ***** válasza:

7es vagyok


Én nagyon közvetlen vagyok, mindenkivel szívesen beszélgetek, szóval ha valaki sokat kérdezősködik rólam, azt nem veszem nyomulásnak, mert én is sokat kérdezgetek. De vannak a visszahúzódóbb lányok, ők szerintem már azt is annak veszik, ha vki kedvesebb velük, szóval ez emberfüggő...

Ha tetszem valakinek, az akaratlanul vagy akaratosan olyan jeleket ad nekem, amiből tudom hogy áll a dolog, és azt vagy viszonzom vagy nem. Ez pedig fordítva is működik, csak figyelni kell a részletekre.

2013. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hmm értem. Hát nem lettem sokkal okosabb, itt is sok a különböző vélemény :D De azért köszönöm!

Kedves hetes! Milyen részletekre figyelsz? Milyen jeleket veszel észre vagy adsz ? Persze mások válasza is érdekel.

2013. aug. 13. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!