Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi tévő legyek? Sos!

Mi tévő legyek? Sos!

Figyelt kérdés

Anyós téma!


Megismerkedtem egy nővel akinek van párja, egymásba szerettünk és találkoztunk is és le is feküdtünk. Elmondta az apjának ezt ő megértette a lényeget. Viszont az anyja amikor megtudta az kiakadt és minden féle ribinek elmondta és mondta neki kitagadja a családból, nagyon csúnyán összevesztek. Amúgy a párja külföldön melózik ő ezekről a dolgokról nem tud még, havonta jár haza pár napra. Na és összekapott az anyjával és rá 1 hétre elment ismét és az anyja be se engedte a házba és mondta neki, hogy ő kitagadta már, nem a lánya. Szegény lányt nagyon megviseli ez a dolog. Holnap az apja elmegy hozzá és beszél vele és utána elmennek az anyjához és próbálnak szót érteni vele, hogy fogadja el, hogy nem szereti a jelenlegi párját és velem akar lenni mert szeretjük egymást. Anyja sajnos olyan, hogy egy rokonával összeveszett ez előtt 8 éve és nem akar vele kibékülni. Akkor a saját fiával is egyszer összeveszett és 3 évig nem beszéltek az anyja elfordította a fejét az utcán, tehát nem köszönt neki, de ez megtört mert volt egy kis családi gond és kellettek a szülök, na azóta beszélnek. Jövendőbeli párom ettől fél, hogy komolyan vele se fog beszélni max sok-sok év után, de ezt ő nem akarja. És most párnapja azon agyal, hogy lehet hagy engem inkább szakít mert nem tud dönteni mert mégis az anyja. De szakítani fog mindenképp most és külön megy.


Olyanok írjanak aki ismernek hasonló szitut és tudnak ebben tanácsot adni. Ja és a ribizést ne kezdjétek el.


28F 30N


2013. aug. 12. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Most őszintén gondolkodj el, hogy amit tettetek, az milyen már?

Lefeküdtél valakivel, aki nem volt szabad. Bele sem gondolva abba, hogy ezzel a másik félnek, azaz a lány barátjának milyen fájdalmat okozhattok esetlegesen.

Amúgy gondolom az anyagi jobblét miatt ment ki külföldre az illető és nem szórakozásból. A párja meg már milyen, hogy eközben félrelép valaki mással?

És jogos a "leendő anyósod" felháborodása, mert ez gusztustalan, amit csináltatok.

Ha ennek a lánynak nem volt már jó a párja, akkor előbb szakítani kellett volna és utána veled lenni. Ennyi. És gondolom az anyukájának kicsit nagyobb az erkölcse, mint másnak, ezért kicsit jobban is felháborodott, mint kellett volna. Szóval azért valakit ezért kitagadni túlzás, de hogy megvan a véleménye, az teljesen érthető.

Én azt tudom tanácsolni, hogy a lány mondja el őszintén a párjának, hogy mit művelt és szakítsanak. Ha ti utána együtt gondoltok lenni, akkor legyetek (csak nehogy te is kimenj külföldre dolgozni!:)), az anyuka meg majd megnyugszik, ha csillapodnak a kedélyek. És mikor lenyugodott, esetleg látja vagy hallja, hogy normálisan és jól megvagytok, akkor utána meg lehet vele beszélni és előbb-utóbb majd megbékül.

2013. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben a történetben túl sok az anyu és az apu… Felnőtt emberekről beszélünk! Ha félrekefélek, vagy le akarok zárni egy kapcsolatot, akkor nem anyuhoz futok, hanem a ténylegesen érintettel – azaz a párommal – beszélem meg legelőször.

Hogy mit tegyetek? Pl. nem ártana szólni annak a szerencsétlen kint güriző férfinak!

Nem kefélni a háta mögött még mondjuk egy hónapot, amíg tart a szezon…. Édes Istenem!

Én az anya pártján vagyok, teljesen jogosan akadt ki. Rendben, hogy dúl köztetek a szerelem, de ezt ennyi idősen már kicsit kultúráltabban kellett volna kezelni. Ez így eléggé gusztustalan volt.

Szakítson a mostani párjával, ti meg éljetek boldogon, a család meg majd idővel lehiggad.

2013. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudjuk mindketten, hogy gáz amit tettünk... de a héten ismét találkozunk és ismét lefekszünk mert szeretjük egymást és nem tudunk nemet mondani egymásnak, mert kívánjuk egymást!
2013. aug. 12. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!