Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
akibe nagyon beleszerettem, de ő ezt nem tudja és nem is sejti, és tegnap beszélgettünk és azt mondta hogy ő már 20 éves és soha nem volt szerelmes stb. eddig próbáltam kedveskedni mondani is szokta hogy aranyos vagyok stb. de ez szerintem kevés nagyon, mi tévő legyek? és mellesleg 17/f

2013. júl. 14. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd el valahová. Esetleg úgy, hogy ne vegye észre hogy randi.
2013. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez a korkülönbség nagy akadály lehet?
2013. júl. 14. 09:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán megkedvel a csaj, nem vagy gyerkes, akkor nem akadály a korod, ha engem kérdezel.
2013. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok gyerekes. de viccelődni persze szoktam, de ez logikus szerintem. ki szeret olyanokkal lenni akik teljesen komolyak mindig :)
2013. júl. 14. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy lányismerősöm évekig járt egy 3 évvel fiatalabbal. Mondjuk 17-20 éves koráig (nem tudom pontosan)
2013. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam a barátnőm 4 évvel idősebb (én 21 ,Ő 26 éves) ,de teljesen jól megvagyunk....Én is azt tudom ajánlani,hogy hívd el valahova úgy ,hogy ne tudja ,hogy randi,és mindig viselkedj éretten a jelenlétében....Amúgy ez szerintem egyáltalán nem nagy korkülönbség! SOK SIKERT :) Majd leírhatnád ,hogy mit léptél....
2013. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pl. írd le helyesen a szót: mitévő

egyébként meg beszélgess még vele, szervezd úgy, hogy sokat legyetek együtt, nem feltétlen kettesben, sőt, ha egy társaságban vagytok együtt sokat, az még jobb.

2013. júl. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!