Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 éve párkapcsolatban élek. A barátommal ma csúnyaán összevesztünk mire ő azt mondta most a végén , hogy legyen vége szakítunk nem akar velem lenni stb. Előzmény reggel kivittem a szemetet mire ő elkezdet ilyen furcsa fejeket vágni rám és megkérdezte hogy minek viszem ki? De ilyen nagyon bunkón meg ingerülten.Mire mondtam hogy ne bűzölögjön. Azán további fejvágások után ennyiben maradt. De rá 2percre megkérdeztem, hogy ez mire volt jó.Mire ő elkzdett nagyon ingerülten beszélni velem hogy én hagyjam őt békén és lelépett.Majd telefonban mikor felhívtam nagyon csúnyán besézlt velem, elvileg azért mert ő nem is vágott fejeket és én mit cseszegetem őt. Mondta hogy én hülye vagyok meg b*sszam meg stb. Majd megbesézltük hogy lemegyünk a strandra. Ahol egyikünk sem szólt a másikhoz majd ő lekezdett cseszegetni, hogy milyen beképzelt vagyok hogy nem megyek oda hozzá. ÉN mondtam neki hogy csak azt várom hogy legyen normális, mire hogy ő is ezt várja..így ment míg a végé azt mondta hogy legyen vége. Hazajöttünk üvöltött hogy szar az egész. Ennyi. ÉN szeretem őt hiába mondom neki de ő teljesen bekattant.Most akkor mi legyen? :/
2013. júl. 8. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi. Ő akart szakítani, ha szeret, még meggondolja. Ha nem, akkor úgysem tudnád semmilyen alapra megmenteni ezt a kapcsolatot. Úgyhogy várj, amíg lehiggad, aztán meglátod.
2013. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idegbeteg egy manusznak tűnik nekem. Hagyd a fenébe főjjön a saját levében. Na jó ezt így mondani könnyű, de ha érzel valamit iránta az más. De ha véletlenül együtt maradnátok akkor megmondhatnád neki hogy ne beszéljen veled úgy mint egy lábtörlővel.
2013. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát az is..elég idegroncs. Tudom egész nap erről beszéltem neki ,hogy ne mondjon nekem ilyeneket, de ő ezt nem értette meg és ebből lett az, hogy egymáshoz se szóltunk kb. Elég ciki, hogy ő beszél velem így, ő kezdi a kötekedést, de ő várja el, hogy béküljek és a végé még engem állít be hogy é vagyok a rossz ezért szakítsunk. És igen még én akarom, hogy ne legyen vége :(
2013. júl. 8. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!