Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobott a párom, mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott a párom, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Több, mint három évig voltunk együtt, voltak kisebb nagyon vitáink sajnos volt ami elfajult, hibás vagyok en is de o is amit nem lat be. Majd másfél hónapig hitegetett hogy szeret meg esküdött, hogy szeret csak fáj neki ami volt ezért nem tudja mit akar, amikor találkoztunk megölelt csók stb volt..Igérte hogy más lesz (nem törödött velem) hogy megváltozik..mert csak szavakban mondta hogy szeret és hogy akar engem, de abszolut nem bizonyitotta... egy kezemen meg tudom számolni hogy masfel honap alatt hanyszor lattam.. mindig volt valami dolga... Kiderult utolagosan hogy igazabol csak jol erezte magat ezzel azzal meg lanyokkal volt talalkozott tehat szimplan csak nem akart velem lenni ha beszelni akartam vele csak farasztotta /sirtam ramtette a telefont mert ez is csak faraszto volt szamara.. masfel honapig hulyitett hogy szeret a vegen elhittem, majd telefonon mindenki elott azt mondta h hazudott nem szeret ... semmi kozom a dolgaihoz... visszahalottam hogy mas lanyrol mutogat kepeket akivel talalkozott is allitasa szerint kicsit tobb mint egy hete beszelnek de ez nem igaz ..szerintem tobb.. eddig szeretett vagy is ezt mondta most meg beszelni se akar velem, van mas lany akivel ismerkedik, lehet emiatt, mert tole szeretne valamit? Azt mondta rola h szep.. meg kedves aranyos.... en nagyon szeretem ot es barmit megtettem volna.. erte...hibaztam sokat veszekedtem hisztiztem de akkor is hitegetett masfel honapig h szeret normalis kapcsolatot akar meg kellek neki meg harom napja is azt mondta h szeret most meg beszelni se akar velem elmondta h hazudta h szeret es meg egyutt voltunk ra se nezett masra... de most mar van ez a masik lany akivel talalkozott is meg beszelgetnek.. ezt o is elmondta nekem gunyosan..nos holnap lesz ocsem ballagasa ahol o is ott lesz, nem tudom hogy hogyan kezeljem ezt... szoba se akar velem allni, nagyon megalazott hazudott nekem h szeret csak nem ertem, tenylegesen kepes valaki olelni csokolni keresni telefonon hivogatni feltekenykedni ugy h nem szereti? Nem akarok elmenni holnap a ballagasra.. vagy menjek? Ha igen mit tegyek? En szeretem ot es visszakarom meg ezek utan is kapni.


Hogy abszolut elhanyagolt, ocsarolt megalazott mas lanyokkal volt, mas lanyokhoz ment nekem azt mondta nincs ideje mert dolgozik es azert nincs velem...de kozbe csak masokkal volt...elvileg hazudta hogy szeret , nem ad indokot csak hulyesegeket mond es mindig mast h miert dobott ki en teljesen kivagyok.. sirok irok neki de mar beszelni se akar velem azt irja h hagyjam mar beken nem akar engem... lehetseges hogy a masik lany miatt? es igen.. az is van.. nagyon megalazo hogy... nekem irta h szeret akar ... de mas lannyal beszel es jar.............. :'(


2013. jún. 13. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Rövidítsd le és elolvassuk.
2013. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kidobott? :/ Hát szegényem ilyenkor át kell menned a pálya túloldalára, de ne aggódj! Nincs minden veszve! Ha kidobod az ellenfél egy játékosát, akár pont őt, akkor visszamehetsz a saját térfeledre (:
2013. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szóval 3 évig voltatok, most az utolsó 1,5 hónapban volt ez?

teljesen mindegy, ő írta hagyjad békén, erről kár beszélni, ő megcsalt, miért akarsz vele még foglalkozni, tény fáj és szar érzés, de ennyi, minél hamarabb nem foglalkozol vele tovább, annál gyorsabban lépsz túl rajta,

a ballagás ? persze tesódé, átnézel rajta, nem kell foglalkozni, N

2013. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne mérgelődj,ne féltékenykedj.Nyeld le,fogadd el,majd később rájössz,h nem is olyan megalázó.Történt már ilyen.Nagy ügy ! Majd a következő jobb lesz.Szerintem nyugodj meg.A ballagásra én elmennék,és közönyös lennék vele.
2013. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bevallom,csak az elejét olvastam el.De már az is elég volt,miért futsz egy ilyen fiú után?

Kis büszkeség azért legyen benned,annyi férfi van a világon,biztos vagyok benne,hogy nem szorulsz rá ilyesfajta megalázkodásokra...

2013. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a hajó elment. De örülj neki mert ő nem egy tisztességes ember.
2013. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy megszabadultál tőle, ha már neked nem volt annyi eszed, hogy te rúgd ki őt.
2013. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ennek annyi. És vond le a tanulságot: legközelebb ne arra figyelj, amit mond a fickód, hanem csak arra, amit tesz. Ha sz*rik a fejedre, csak dugni jár át hozzád, de esküdözik, hogy így-úgy imád, akkor nyilvánvalóan nem szeret.
2013. jún. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!