Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? 20/F

Figyelt kérdés

A történet igazból nagyjából 3 éve kezdődik, legjobb barátok lettünk egy osztálytársnőmmel és ez természetesen hamar átcsapott az én helyzetembe szerelemmé. Ekkor nem kellettem neki, visszautasított és megmaradtunk egymásnak barátnak. Ilyenkor azért ahogy lenni szokott idővel kissé elidegenedtünk egymástól majd voltak újabb fellángolások. Most is egy ilyen elidegenült szakaszban voltunk amikor jött tőle az üzenet, hogy szeret és hogy többet érez mint barátság. Mivel sosem tudtam megmaradni soha a barátság küszöbénél belementem,két nap múlva találkoztunk és összejöttünk. Még aznap este elhívott hogy menjek velük iszogatni, kicsit lerészegedtünk és áthívott magához. Minden jól ment amíg facebookon fel nem ugrott neki egy üzenet az egyik legjobb haveromtól, hogy köszöni a képet... Rákérdeztem, hogy ez mégis mi..Természetesen tagadta majd megkértem, hogy ez esetben lapozzon feljebb. Hát egy full meztelen kép volt a bájos hercegnőmről amit a szerelmet vallása előtt egy nappal küldött. Eléggé állonb*szott ez az egész, nem tudtam hirtelen hova tenni. Azt mondta, hogy ez neki nem jelent semmit és továbbra is velem képzeli a jövőjét. Este már nem tudtam hazamenni ezért ottmaradtam de nagyjából végig ez járt a fejemben. Ettől függetlenül egy kis idő elteltével amikor már lenyugodtam, egymásnak estünk és szexeltünk. Az a baj, hogy ha nem ő lenne akkor abban a pillanatban elküldtem volna a p*csába de mégiscsak az a lány akivel így általánosságban a legjobban érzem magam. Szóval most eléggé meg vagyok zavarodva, bizalmam felé eléggé megingott és nem tudom mi tévő legyek. Egyik énem azt mondja, hogy minél előbb szálljak ki, másrészről meg tudom, hogy milyen jó vele..

köszönöm ha elolvastad és bocsánat a néhol cifra megfogalmazásért.



2013. jún. 18. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Légy vele, szeresd és ne picsogjál.
2013. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!