Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Ti mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Ti mit tennétek a helyemben? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy fiú barátom akivel még régen osztálytársak voltunk.. azóta szeretem őt, de sehogy sem tudom neki elmondani,mivel szociális fóbiám van, és nem is szeretném,mert 100%ig biztos vagyok benne,hogy ő nem érez úgy mint én,és ezért nem szeretném tönkretenni a barátságunkat. viszont nem tudok mit kezdeni magammal.. egyszerűen mindenről ő jut eszembe, és kezdem nagyon rosszul érezni magam emiatt.. kb. erről olyan 2-3 emberrel tudok beszélni erről,de ők sem nagyon tudnak mit mondani,csak annyit,hogy 'egyszer majd biztos lesz valami'..úgy érzem tönkretesznek az érzéseim, nagyjából naponta sírok ezmiatt, pedig nem vagyok egy sírós fajta. ráadásul nem is értem,hogy mit szeretek benne. bár néha kedves velem, viszont az esetek 80%ában nem az. és minden lánnyal csak szórakozik, lesmárolja őket,aztán úgy tesz mintha mi sem történt volna.. egyszer velem is ezt akarta csinálni, de nem hagytam. én nem csak egy estén szerettem volna jól érezni magam vele. szerintetek jó döntés volt ez? sokszor lelkiismeret-furdalásom van emiatt, hogy 'mi lett volna, ha?'. és ti a helyemben mit csinálnátok? én tanácstalan vagyok, csak itthon ülök és szomorú zenéket hallgatok....segítsetek kérlek!
2013. aug. 11. 01:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, jol dontottel:)

Hagyd ezt a barmot. Probald meg elfelejteni

Nem konnyu, de SOKKAL jobb lesz nelkule

Sokat mozdulj ki a hazbol. Baratnokkel sokat legyel, hallgass vidanm zeneket stbstb:)

2013. aug. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
örülök,hogy jól döntöttem ezek szerint.. én is így gondolom,csak néha elbizonytalanodom.. már megpróbáltam elfelejteni jól is mert egy darabig nem beszéltünk meg nem is találkozunk, és akkor boldog is voltam úgyahogy, viszont amikor összefutottunk az utcán akkor teljesen letörtem és visszaestem ebbe a hangulatba :/ a kimozdulással pedig az a problémám,hogy nem nagyon szeretek/tudok a szociális fóbiám miatt.. akikkel nem olyan nagyon közeli a viszonyom azokkal nem nagyon tudok beszélgetni, ha meg elmennék a barátnőkkel mondjuk este iszogatni ilyesmi akkor ott meg csak kényelmetlenül érezném magam a sok idegen között akik ott lennének.
2013. aug. 11. 01:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Lószart hagyd azt a barmot. Ha igazán szereted, leszarod a szocfóbiádat, és kerekperec odaállsz elé, és elmondod mit érzel. A fiúk szeretik a karakán, határozott lányokat, elbűvölő tud lenni.
2013. aug. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de nem tudom neki egyszerűen megmondani, már egy kisebb beszélgetés is gondot okoz.. ráadásul ha megmondanám,akkor valószínűleg megszakadna a 'barátságunk' ha egyáltalán létezik
2013. aug. 11. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!