Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? 20/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon autistának érzem magam, ha egy lányról van. egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele. nekem sosem menne az a jópofizás meg a kedveskedés. plusz szerintem unalmas is vagyok szal nem is értem miért járna velem bármelyik normális lány

egyszerűen nem tudom, hogy más párok miről tudnak beszélgetni annyit és eléggé gyökérnek is érzem magam emiatt

és az nem igazán müködne sztem, hogy ha az egyetlen közös program a dugás lenne :/

tudom ez borzasztóan hangzik, de sajnos ez az igazság

emiatt még nem is volt normális barátnőm és félek, hogy nem is lesz (elég sz@r érzés)

kinézetre olyan elmegy kategóriának érzem magam, szal nem az az ember akitől behánynának mások

a kérdés, hogy szerintetek mi lenne a megoldás? erőltessem magamra a szocializálódást? haljak meg így?


2013. aug. 3. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:

A, változz meg

B, legyenek alkalmi kapcsolataid

C, k#rvázz

2013. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az már jó lépés hogy belátod a hibáidat.De ga zavar miért nem teszel ellene?!???Talán nem jött el még az a nő akiért változnál.Addig is maradnak az alkalmi kapcsolatok.
2013. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy nincs olyan téma amiről tudnál beszélgetni. Olyan lányt keress, aki minden témához hozzá tud szólni, bár ez ritka. Én nem vagyok nagyon beszédes, csak a barátaimmal, de mindig tudok valamit mondani. Nem kell jópofizni meg hasonlók, csak azt mond, amit gondolsz. Plusz ha elmentek programokra, akkor úgy is akad beszédtéma. Akik szeretik egymást, azok amúgy akkor is jól érzik magukat, ha nincs miről beszélni, mert örülnek, hogy egymással lehetnek. Na meg attól, hogy te ilyen vagy, az nem jelenti azt, hogy a lány is ilyen.

Nem jól állsz hozzá a dologhoz. Mikor még sehol semmi már akkor arra gondolsz, hogy de elcseszted? Ne gondolkozz azon, hogy miről fogsz beszélni egy lánnyal, majd jön az magától. Ha meg nem jött össze a dolog, nem vesztettél semmit!

2013. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Változz meg! Egy jó tanács; ha csak a szexet látod a nőkben, akkor ne számíts semmi jóra, mert ezzel a hozzáállással egyszer pofára fognak ejteni. Tudod a legtöbb nő még arra se jó, hogy megdugd őket, de azért van egy kevés kivétel, és ezt tartsd szem előtt :) 19/F
2013. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne változz meg. A megfelelő lány számára, úgy leszel tökéletes, ahogy vagy. Amúgy meg, ha szerelmet érzel, akaratlanul is változol:)
2013. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mmm hát akkor keress valami olyan elfoglaltságot, ami úgy illeszkedik a "átlag"-ba. Mit tudom én nézz forma 1-et például szóval érted. Meg ilyenek.


Ha pl eddig egész életedben csak gépeztél,, na egyébként itt megjegyzem hogy valami biztos van amiről szoktál beszélgetni max lányokkal nem, de akkor pedig az is lehet hogy olyan lányt keresel akivel tudsz arról beszélni.


szóval ha eddig csak gépeztél, akkor most nézd a menő sorozatokat akármi, meg ilyenek, aztán majd arról össze dumálsz valamit, aztán max kicsit uncsi leszel, akkor meg ez van, majd javul

2013. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem vagyok kocka meg gépfüggő, sportolok meg minden :D

vannak haverjaim (barátaim viszont kevés), csak introvertált a személyiségem, amin nem nagyon tudok változtatni


csak mindig arra gondolok, hogy ezek miatt miért is járna velem egy lány? én tuti nem járnék magammal az ő helyükben, mert biztos van jobb :/

2013. aug. 5. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, senki sem tökéletes. Mindenkinél van jobb, de ha valaki beléd lesz szerelmes, nem fogja érdekelni, hogy van-e jobb náladnál, mert te leszel a tökéletes számára.
2013. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!