Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti is úgy vagytok...

Lányok! Ti is úgy vagytok vele, hogy a túlzó bókokat nem veszitek komolyan a fiúktól?

Figyelt kérdés
Tehát az oké, mikor szerényen megdicsér, hogy aranyos/szép vagy, de ha már fokozza attól olyan érzésem van, hogy nem is gondolja komolyan.
2013. aug. 11. 14:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy túlzó bókoknál olyanokra gondolok, hogy te vagy a leggyönyörűbb nő stb..., mikor nem is jártok.
2013. aug. 11. 14:54
 2/12 anonim ***** válasza:
ha meg nem nagyon megy a bók akkor meg az a baj.
2013. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A sablonos se jó, jajj de aranyos vagy, ugyanmár én egy dög vagyok, ai ezt nem látja az vak.
2013. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a normális, finom bókok okésak, azok jól is esnek. Itt a túlzó bókokról van szó, olvasd már vissza a kérdést!
2013. aug. 11. 14:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor inkább az az érzésem, hogy csak a lábamról akar levenni, hogy minél hamarabb az ágyában kössek ki az illetőnek. Aztán a végén mindig kibújik a szög a zsákból és bejön a megérzésem.
2013. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egy bizonyos határig tetszik pl: szép a szemed, mosolyod stb.. de a túlzott bókolás nálam már nyalásba megy át, és az nem jön be
2013. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most mi van? Szerintem egyik se jó. Az a jó, ami kicsit egyedibb és nem megszokott, valami egyéni vonásra hívja fel a figyelmet, de ha te beéred az aranyossal is akkor az a te dolgod.
2013. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
5-ös és 6-os én is így vagyok, oké. Csak mert van egy srác, nem tudom mit akar, főleg, hogy van barátnője, de ő mond nekem ilyeneket, hát nem az az érzésem tőle, hogy komolyan is gondolná.
2013. aug. 11. 15:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen ezzel egyetértek.. :D De igazából tényleg minden pasi d*gni akar, csak valaki szebb körítéssel és többször. Az érzelmek meg kialakulhatnak mellette. Valószínűleg csak akkor tudod meg, hogy komolyan gondolja-e, miután volt már valami. Hiszen ő se tudja, hogy a te fejedben mi van.
2013. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A férfiaknak nehezére esik kedveset mondani, úgyhogy több mint valószínű, hogy nagyon komolyan gondolta ha megpróbált kitenni magáért.
2013. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!