Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "A szerelmemért mindet! " Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A szerelmemért mindet! " Ti ezt mennyire veszitek komolyan?

Figyelt kérdés

Olyan "se veled se nélküled" lett a kapcsolatom a párommal, a részemről...

Nagyon szeretem, de ha vele maradok fel kellene adnom a vágyaimat.

Nem tudom mit válasszak; az életet amire vágyok, de nélküle VAGY őt és eldobni egy részemet és beletörődni.

CSAK a véleményetekre vagyok kíváncsi. Tudom a döntést magamnak kell meghozni. De bárhogy is döntök fájdalmas lesz...



2013. jan. 27. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kettő miért nem megy egyszerre? Költözés?
2013. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A párom személyisége végett. Mindenben nagyon egyetértőek vagyunk és jól kijövünk egymással. Azonban én az a "kalandozó" típus vagyok míg ő azaz "otthonülős"... Kevés hely van ahova eltudom cipelni. Ha extrémebb a dolog akkor velem jön de egyszerűbb túrákra már nem...
2013. jan. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!