Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a baj velem, miért nem...

Mi a baj velem, miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Mg soha nem volt pasim,és már majdnem 18vagyok. A strandon csak boldog szerelmespárok vannak vagy helyes pasik a bnőjükkel. Nem nagyon szeretek bulizni. Ált. Strand,fagyi,mozi stb.helyekre járok,mégse találok senkit aki szingli is és helyes is. A kinézetem átlagos,nem nagyon smikelem magam. Már nagyon szeretnék szeretni valakit és remélem ő is fog engem. Tudom azt is h néha rágörcsölök,de mit tehetnék?

2013. aug. 8. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáltál már te is kezdeményezni?
2013. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"szingli is és helyes is"


Te vonzó lány vagy?

2013. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Nem én ehhez tùlságosan félek:/
2013. aug. 8. 23:28
 4/12 A kérdező kommentje:
2. Átlagosnak. Mondanám magam.
2013. aug. 8. 23:28
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Helyeset keresel, ami tinilány kódex alapján 100férfiból 1. Te meg átlagos kinézetű vagy. Túl magasak az elvárásaid, ez itt a probléma.
2013. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pedig lehet,hogy csak nem mernek kezdeményezni.

De ha tényleg nincs veled semmi baj külsőre (ezt nem tudhatom) ,akkor nincs okod félni :)

Próbáld meg.

2013. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Adj lejjebb az elvárásaidból, vagy legyél vonzóbb: smink, ruha, sport.
2013. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

igen igen. átlagos csaj, de adonisz helyes pasit akar. van ez így....


am pasiknál is 90 % olyan, hogy ő semmit sem tezs magáért, de fullos csajt keres. ugyh ez oda vissza menőjáték.

2013. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hidd el nem vagy ezzel egyedül. Ismerek olyan lányt akinek még 30 évesen sem volt senkije. Ilyenkor fel kell tenni a kérdést, hogy vajon rossz környezetben próbálsz ismerkedni, vagy talán valamit rosszul csinálsz? Szerintem nem csak a kinézeten múlik, láttam én már nagyon kontrasztos párokat. :)
2013. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha van kedved küldj egy képet, kíváncsi vagyok rád :)
2013. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!