Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Miért nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Több párkapcsolaton vagyok túl és mindegyiknek szakítás lett a vége, a másik felek megcsalása/félrelépése miatt.

Soha nem törődtek se testileg, se lelkileg velem.

Nagyon odaadó vagyok, törődöm a másikkal. Kedves és nagyon türelmes természetem van. Nagyon sok mindent eltűrök szó nélkül, a viták elkerülése végett. Sütöttem-főztem, takarítottam kedvességből. Soha nem aggódtam, ha valahova elmentek, mert a bizalmam megvan mindenki felé(amíg el nem játssza). Mindig valami kis meglepetéssel/ajándékkal kedveskedtem. A szex terén is mindent megadtam, legyen szó erotikus táncról, különféle öltözékekről stb. A külsőmmel sem lehet kifogás, mert rendszeresen mozgok, sportolok. Ha valaki mellettem van, nekem az ő boldogsága sokkal fontosabb, mint a sajátomé.


Mindezek ellenére, miért van az, hogy mindegyik máshol kereste a boldogságot mellettem?


(Most is például sokan megkeresnek, de miután nem vagyok hajlandó egyből az ágyukba ugrani, faképnél hagynak és többet nem is keresnek. Pedig mindenkivel tisztázom a legelején, hogy nem "olyan" nő vagyok.)


Ne is reménykedjek normális párkapcsolatba? Már minden csak a szexről és a testiségről szól? És minden férfi (tisztelet a kivételnek) valóban ennyire hűtlen lenne?


2013. júl. 26. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vmiért vonzod az olyan pasikat..
2013. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Először is képet kérek,hogy eldöntsem mi lehet a baj? :D

Másodszor biztos mindent megadsz amit kell?Bevállalós vagy?

2013. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jó,hogy magadban keresed a hibát,mert ez ritka tulajdonság,de lehet,hogy most nem kéne,mert lehet,hogy tényleg csak rossz embereket fogtál ki.
2013. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ASOT ***** válasza:
100%

Pedig valami bibi biztos van veled is, ha folyton elhagynak. És nem csak 1 ember.


Lehet, hogy már rögtön a feleséget meg az asszonykát látják benned, egy úgymond unalmas hétköznapi embert..de a fene tudja.

2013. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Második kommentelő: Biztos mindent megadok! Szívem-lelkem beleadom egy kapcsolatba! :) Teljes mértékben bevállalós vagyok és spontán, legyen szó bármiről.
2013. júl. 26. 12:49
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

Mert csak a legjóképűbb pasikkal állsz össze, ők pedig megtehetik h megcsalnak és leszarnak, mert úgyis rögtön találnak mást helyetted.

Esetleg még az lehetséges, h vmi defekted van, és az elől menekültek.

2013. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, az exem nem volt jóképű, mégis flörtölgetett erre-arra és azt hitte h bármit megtehet.. úgyh erről ennyit.
2013. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mártír vagy :(
2013. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Először is: nem szabad mindig elkerülni a vitákat, mert ez oda vezet hogy a pasi azt képzeli hogy ő mindent megtehet és neked nem lesz ellene kifogásod. Csak játék vagy nekik ha sohasem teszel mást csak a kedvükre teszel. Néha saját magaddal is foglalkozhatnál.

Másodszor: igen eléggé el van baxva ez a világ, mert szinte minden a testiségről szól, sajnos. De vannak még normális srácok csak sajnos egyre kevesebb. Fel a fejjel :)

2013. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor képet kérdező,tényleg érdekel,lehet a külsőddel van valami mégis.NEm tudom ;))
2013. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!