Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Miért nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Több párkapcsolaton vagyok túl és mindegyiknek szakítás lett a vége, a másik felek megcsalása/félrelépése miatt.

Soha nem törődtek se testileg, se lelkileg velem.

Nagyon odaadó vagyok, törődöm a másikkal. Kedves és nagyon türelmes természetem van. Nagyon sok mindent eltűrök szó nélkül, a viták elkerülése végett. Sütöttem-főztem, takarítottam kedvességből. Soha nem aggódtam, ha valahova elmentek, mert a bizalmam megvan mindenki felé(amíg el nem játssza). Mindig valami kis meglepetéssel/ajándékkal kedveskedtem. A szex terén is mindent megadtam, legyen szó erotikus táncról, különféle öltözékekről stb. A külsőmmel sem lehet kifogás, mert rendszeresen mozgok, sportolok. Ha valaki mellettem van, nekem az ő boldogsága sokkal fontosabb, mint a sajátomé.


Mindezek ellenére, miért van az, hogy mindegyik máshol kereste a boldogságot mellettem?


(Most is például sokan megkeresnek, de miután nem vagyok hajlandó egyből az ágyukba ugrani, faképnél hagynak és többet nem is keresnek. Pedig mindenkivel tisztázom a legelején, hogy nem "olyan" nő vagyok.)


Ne is reménykedjek normális párkapcsolatba? Már minden csak a szexről és a testiségről szól? És minden férfi (tisztelet a kivételnek) valóban ennyire hűtlen lenne?


2013. júl. 26. 12:45
1 2
 11/16 Dragneel ***** válasza:
Drágám nem a férfiakkal van a gond, hanem azzal, hog mindig rosszul válaaztasz.
2013. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 KevinSmk válasza:
0%

Már megbocsáss,de lehet h ku*va vagy?!?!?!?

ne csodálkozz akkor ha minden pasi kihasznál egy naiv nőt,őszintén én is ezt tenném..

2013. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
KAPCSOLATAI VOLTAK - mitől lenne k.......va?
2013. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kedves, KevinSmk!

Szerintem a "kur*va" szó kissé túlzás és még sértő is a számomra! Nem fekszek össze idegenekkel, ezáltal egy éjszakás kalandban sem volt még részem. Miután teljesen megismertem az illetőt és egy párt alkotunk, komolyabb érzések, azaz szerelem is közrejátszik, azután jöhet az aktus. Talán ez még nem akkora bűn és nem nevezhető annak, aminek neveztél. :)

2013. júl. 26. 13:12
 15/16 ASOT ***** válasza:

Hány éves vagy egyébként?

Szerintem a túlzott kötöttséget érezhetik melletted.

2013. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg már az a baj, hogy túl odaadó vagy és eltűrsz mindent.
2013. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!