Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elegem van a csajozásból!...

Elegem van a csajozásból! Miért nem találok olyan lányt, akinek bejönnék külsőre, így sosem lesz barátnőm, hát tényleg ennyire csúnya vagyok, senkinek sem kellek, lányok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 13:19
1 2 3
 1/25 HotChoc ***** válasza:
Azt elárulod hogy ezt nekünk mégis honnan a viharból kéne tudnunk..?
2013. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Kép?
2013. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
Ha ronda vagy akkor a természet törvényei alapján halálra vagy ítélve. Csak az erős szaporodik TE NEM!
2013. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy hogy már most besokaltal? Szerintem tok mindegy h egy pasi hogy néz ki ha minden más ok! Ha csak nem 3szemed van! Adj időt magadnak!;-) Nem kell kapkodni nem vagy elkesve semmivel!:-)
2013. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Képet, kort, vagy prívátot^^
2013. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

#4


Azér' szerintem túlzol. Ha valakine arasznyi orra van vagy asszimetrikus fogai az instant veszít még nálatok is.

2013. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Volt arasznyi orrú pasim olyan fogakkal, hogy számtalanszor mondtam neki, hogy őszintén nem értem, hogy tud ezekkel rágni.

És a végén még ő dobott...


Igaz, nem volt ilyen picsogós.

2013. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A lányokat nem a külső érdekli főként (a normálisat, akit meg az érdekel csak az olyan is). Jó kiindulási alapnak jó ha van, meg önbizalmat is ad neked, de nem ezen múlik. Ha egy lány látja hogy van tököd és odamész hozzá, lazán beszélsz vele, természetesen, és határozott vagy akkor nyertél. Ha meg önbizalomhiányod van menj el kondizni. Nekik férfi kell, nem még egy picsogós hisztis pic$a barátnő mint amit te mutatsz ezzel a kérdéssel. Önbizalom - határozottság- természetesség - win
2013. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Csak a nők és a jóképű férfiak gondolják, h a lányoknak nem a külső a legfontosabb. A valóság azt mutatja, h kizárólag a külső érdekli őket. Ha egy lánynak se kellesz, akkor sajnos tényleg csúnya vagy, esetleg alacsony.
2013. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"Ha ronda vagy akkor a természet törvényei alapján halálra vagy ítélve. Csak az erős szaporodik TE NEM!"


Tévedés. Állatoknál talán. Az emberi társadalomban kicsit más a helyzet, had mondjak egy példát, képzeljünk el pár erős kisportolt férfit, és nevezzük el őket beteghordónak, melósnak, árufeltöltőnek stb. és nézzünk csak meg egy vékony srácot, akit doktorúrnak, mérnökúrnak, igazgatóúrnak, vagy szimplán főnöknek hív a kigyúrt csürhe. Ugyanis van aki az izmait építi, van aki viszont a tudását és a karrierjét!

2013. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!