Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzem úgy, hogy senkinek...

Miért érzem úgy, hogy senkinek sem kellek/hetek?

Figyelt kérdés

Bármi van, valahogy mindig arra lyukadnak ki az ismerkedési próbálkozásaim, hogy a másik fél nem akar semmit... Például tök jól elbeszélgetek egy csajjal, látom rajta hogy tetszem neki meg zavarban van, bejelölöm később facebookon, és vissza sem jelöl ( HÚ igen facebook, mert máshogy többé nem láttam volna... )


De máshol is, beszélgetek és mindig az a vége, hogyha közelednék akkor egyből fuccs az egésznek, legalább is az eddigi kevés próbálkozásomból ez jött le, ezek után mindig elmegy a kedvem az egésztől.......



És se belsőre, se külsőre nem tartanám magam olyan gáznak, vagy legalább is remélem, hogy nem csak a tükör hazudik nekem, esetleg olyan csodálatos szögekből meg fényviszonyokban nézem magam, hogy jól nézzek ki, amúgy meg egy rém vagyok.


Egyetlen baj lehet hogy vékony vagyok, alig 60 kiló



Nem sírás csak tényleg érdekel hogy mi lehet az oka.. Min változtassak?? Ötletek? Balfäsznak sem tartanám magam


18F


2013. máj. 16. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szarügy
2013. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem nézz körül az oldalon és a válaszok alapján küldj privátban képet egy értelmes lánynak. ő majd megmondja, hogy külső problémáid vannak-é
2013. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
te vagy az foley?
2013. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60 kg kevéske. Első lépésként nekiállhatnál edzeni+tömegnövelő étrend szerint enni.
2013. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem veled van a baj, csak azt felejted el, hogy a csajok többsége, lehet hogy jól néz ki, de a szánalom kategória.


Csak azért mert puncija van, neked tetszik, még lehet egy kalap szar az egész csaj. A legtöbbjük plori, bunkó neveltetést kapott.


Pont rossz csajokat fogtál ki, ne lombozódj le, keresgélj.

2013. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem foley vagyok, de Debreceni :D


Képet már küldtem, arra azt mondták hogy 5-6 / átlagos vagyok.. Volt akinek bejöttem volt aki azt mondta nem


Külsőre inkább mondanám magam sportos de vékonynak, edzés folyamatban van

2013. máj. 16. 23:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Étrendre is figyelj! :)
2013. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szerintem lehet nem is Veled van a baj.:) Ne magadban keresd a hibát! :)

18/L

2013. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46% Ne_haragudj néven,régi neve Gegel,ne kezd,mert nem én nyomom/nyomtam álnévről.
2013. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát 60 kilóval "sportos"-nak mondani magad... :D de gyúrj ad önbizalmat, vonzóbb leszel
2013. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!