Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nem kellek majd senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nem kellek majd senkinek a testem miatt? Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Feltett valaki egy kérdést (mellékelt kép hozzá a testéről): http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


mindenki elvan ájulva, hogy milyen jó, de én ennél sokkal vékonyabb vagyok. ez azt jelenti, hogy a fiúknak az ilyen testalkatú lányok jönnek be, aki pedig vékonyabb azt anorexiásnak hiszik?!

csak mert én egyáltalán nem hasonlítok a képen látható hölgyre, magasabb vagyok, nagyobb mellek, laposabb has, keskenyebb derék, vékonyabb/hosszabb combok és karok, kerekebb (vagy nagyobb?) fenék.. de közel sem vagyok gebe

kezdem azt hinni, hogy undorító a testem pedig nem éppen olyan visszajelzéseket kaptam eddig (és azért fogytam le mert fél éve még jóval több fognivaló volt rajtam)



2013. ápr. 27. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
a leírtak alapján a te tested jobb mint annak a csajnak akinek belinkelted a kérdését
2013. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Dehogy is jézusom,hogy gondolhattad ezt?

Ez csak néhány válasz.Na meg sokan itt próbálnak csajozni.

Rengeteg srácnak tetszik a vékony test.Ne a gyakoris emberekre hallgass.Azok csak válaszok semmi több

2013. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Megelőzendő a vitát: van, akinek tetszenek a vékonyabb lányok (mint Te) és a husisabbak is (mint ő). Elképzelhetetlen amúgy a nők számára, hogy létezik olyan férfi, aki nem elsősorban a testébe szeret bele a nőnek?!
2013. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

" elég ránézni a combjára és látszik hogy van vagy 80 kiló..."


Nem csak vigasztalni próbálják, mert szerintem is gyönyörű teste van, de ez nem zárja ki, hogy a kérdezőnek ne lenne szintén szép teste. Nem értem mért íródott ez a kérdés, nem másokhoz kell hasonlítani magad.

2013. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Beviz Elek ***** válasza:

Nincs 80 a csaj. 60-65 (persze magassàgfüggö).


Te a leìràs alapjàn jobb vagy ès ha nem lenne a csajom akkor a tested alapjàn fugàznàlak. Legalàbb 1 patron!

2013. ápr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Te sem gondolhatod komolyan ezt. Attól hogy erre a lányra azt írták, hogy jó a teste még nem csak az ilyen jön be mindenkinek. Más kérdésben meg pont a vékonyabb testű, nagyobb mellű csaj tetszik mindenkinek. Akik abban a kérdésben válaszoltak, valószínű a tiedre is azt mondanák, hogy tökéletes.. Már ha tényleg úgy nézel ki, mint ahogy leírtad.
2013. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
4: igen elképzelhetetlen mivel olyat még életbe nem láttam akinek nem csak a külső számít
2013. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

jajj kérdező... nagyon olyan a kérdésed, mintha fényezni akarnád magad. "magasabb vagyok, nagyobb mellek, laposabb has, keskenyebb derék, vékonyabb/hosszabb combok és karok, kerekebb (vagy nagyobb?) fenék" ... tudod jól a választ. ha meg pozitív visszajelzéseket kapsz élőben nem értem, hogy miért akarsz még gyk-n is kapni.


a belinkelt képen lévő lány közel sem 80 kg... jézus isten. :D jó ha 60 kg körül van...


ahogy a pasiknál is van egy jó test "intervallum" a lányoknál is van. tehát a duci és a sovány között...szerintem a te alkatod is e között van, ahogy a belinkelt képen is.

vékony nem egyenlő a sovánnyal! ahogy a husis sem egyenlő a kövérrel!

2013. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Ez csaj a képen max 18, és már most látszik rajta, hogy puha, zsíros. 30 éves korára gurítani lehet majd.
2013. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nem megerősítésre várok és nem fényezem magam -.-

ha a sorok közé néznétek, láthatnátok, hogy amiatt vagyok kétségbeesve, hogy egy gebe létrának néznek

aki pedig értelmes válaszokat adott, annak köszönöm

2013. ápr. 27. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!