Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nem kellek majd senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nem kellek majd senkinek a testem miatt? Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Feltett valaki egy kérdést (mellékelt kép hozzá a testéről): http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


mindenki elvan ájulva, hogy milyen jó, de én ennél sokkal vékonyabb vagyok. ez azt jelenti, hogy a fiúknak az ilyen testalkatú lányok jönnek be, aki pedig vékonyabb azt anorexiásnak hiszik?!

csak mert én egyáltalán nem hasonlítok a képen látható hölgyre, magasabb vagyok, nagyobb mellek, laposabb has, keskenyebb derék, vékonyabb/hosszabb combok és karok, kerekebb (vagy nagyobb?) fenék.. de közel sem vagyok gebe

kezdem azt hinni, hogy undorító a testem pedig nem éppen olyan visszajelzéseket kaptam eddig (és azért fogytam le mert fél éve még jóval több fognivaló volt rajtam)



2013. ápr. 27. 12:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint 30 évesen gurítani lehet majd,az a jövőbe lát?

Egyébként az a csaj a képen tuti nincs 80 kiló,szóval aki azt írta nagyon el van tájolva.

A fiúk különben is minden testalkatú lányokat szeretnek,mint ahogy fordítva is így van.

És ne is haragudj kérdező,de szerintem nem volt túl szép tőled,hogy ezt a csajt hoztad fel példának,most azt vártad,hogy őt kövérezzék le?Miért nem magadról tettél fel képet?

Nem a súlytól függ,hogy szép-e valaki vagy sem.Jó,persze ne legyen kórosan elhízott,meg alultáplált se,de van olyan,aki örökli az alkatát,ők nem tudnak mit tenni.

A lényeg,hogy magad tudd elfogadni!

2013. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%

Nekem pl. nem jön be az a csaj, szerintem már túlsúlyos.

Tudom, hogy most le leszek pontozva, de nem érdekel.

2013. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

Lehet akármilyen jó a tested, ha a kisugárzásod szar, akkor annak annyi.

Ennyi a véleményem az olyan lányokról, akik azt hiszik, hogy a testükkel lehet hódítani. Igen lehet, max egy szex erejéig, de hosszútávra nem, mivel a szépség mulandó.

2013. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

a csajoknak semmi sem jó :D ez derült ki ma ismét :D

nekünk jó lennél te is meg az a csaj a képen is

2013. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

a kepen lathato lany szerintem husigolyo xD

es igen, puha...


te kerdezo te pedig egy tipikus attention whore vagy.

hogy honnan gondolom?

ketsegbeesett vagy xD jah persze, de csak pozitiv jelzokkel irtad le a tested, ergo varod a dicseretet, meg te se gondolod komolyan hogy szarul nezel ki...

azert megneznek egy fotot a szupi alakodrol mert ez alapjan egy kb. victora's secret modellt kepzelek el.

2013. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

negatív hímsoviniszta 'büdös k.urva vagy' kommentek nem érdekelnek

képet meg szívesen küldök, csak nem ilyen kis nyomorék kockuló perverzeknek, akik azt gondolják, hogy azért mert provokálnak, akkor majd hanyatt-homlok beakarom bizonyítani, hogy milyen jó a testem.. én nem találom jónak, mások meg igen, DE volt már arra is példa, hogy leszólták! mint említettem, a kíváncsiságom szülte kérdést azért tettem fel, mert érdekelt, hogy mi az átlag elvárás a férfiak szemszögéből.. aki hiszi, az higgye, aki pedig nem az le van... :)

a támadó kommentekből látszik hogy itt kik azok a férfiak, akik szánalmas kis senkik és rögtön leribancozzák, azt a nőt, aki feltesz egy egyszerű kérdést, ezzel szemben a normális válaszadók kielégítették a kíváncsiságom, nekik köszönöm

2013. ápr. 27. 18:50
 17/17 anonim ***** válasza:

Te nagyon buta vagy, már bocsánat.


1. Kérdés: "Nem kellek majd senkinek a testem miatt?" -> majd ezután többször is leírod, hogy másoknak tetszik a tested.


2. Te még nem láttál, nem topmodell alkatú lányokat kézenfogva sétálni fiúkkal?


3. Amit már többször is elmondtak, hogy körülbelül tökéletesre írtad le a testedet. Erre milyen komoly válaszokat vársz?

2013. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!