Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Normális a gondolkodásom,állítólag értelmes is vagyok és a külsőm is jó.Sportos vagyok és viszonylag magas,nem vagyok igénytelen.Ellenben a normális lányok,mindig elkerülnek.Mi a trükkje annak,hogy az ember normális lányt találjon,akivel komoly kapcsolatba lehet kezdeni?Szórakozóhelyre nem megyek ismerkednek,mert ott csak ribikbe lehet botlani,akik csak dugni akarnak.Az meg úgy nem az igazi,mert nem állat vagyok,aki dug,mint a nyúl.

2013. máj. 10. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
azért nem ártana néha kúrelni egy jót, mi rossz van abban? meg aztán lehet, hogy normális lányt is találsz a buliban
2013. máj. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kétlem.Nekem amúgy sem menne érzések nélkül.Az meg a másik,hogy ki tudja,hogy milyen ótvaros rib@ncot fogok ki.
2013. máj. 10. 23:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni. Macsósan. ENnyi.
2013. máj. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A jó küllem meg van.De azt már mondtam.Látom a részleteket nem olvastad el.

Nekem nem az a bajom,hogy nem találok nőt,hanem az,hogy olyan nőt nem találok,aki rám lenne kíváncsi és nem csak a külsőmre.

2013. máj. 10. 23:59
 5/8 Rorschach. válasza:

Szerintem az egész a kisugárzástól függ. Nem tudom, mennyire vagy, úgymond, "ráfeszülve" a nő témára, de ha lazábban veszed az egészet, lehet, hogy magától jönne, nem gondolod? :] Az se derült ki, hogy mióta próbálkozol, hiszen nem könnyű megtalálni azt a személyt, akiben valami úgy isten igazából megfog.


Annyit tudok tanácsolni, hogy járj nyitott szemmel, önmagad se legyél túlságosan előítéletes, hiszen érhet még kellemes meglepetés. Ne aggódj, ne feszülj rá, vedd lazára és kezeld úgy, mint egy játékot!

Megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy?

2013. máj. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
23 leszek.Nem vagyok annyira ráfeszülve,csak néha lehangol az a gondolat,hogy nem igazán kellek senkinek,hiába mondják sokan,hogy ilyen meg olyan vagyok.Nők pedig nem igazán vannak a környezetemben,szóval emiatt is hátrányból indulok,mert jó ideje csak olyan közegekben mozgok,ahol nők szinte soha nem járnak.Magyarul el vagyok szigetelve tőlük.
2013. máj. 11. 01:12
 7/8 szami6 ***** válasza:

Egyáltalán nem kell macsónak lenni.

A lényeg az hogy a lányok téged szeressenek és ne egy hamisítványt.De ha nem fogadják el aki vagy akkor például menj oda egy lányhoz,kérj útbaigazítást,kulturáltan köszönd meg és mond neki hogy "De rendes vagy" meg hogy "Remélem találkozunk még" és próbálj meg számot cserélni.De ha megjátszod magad és úgy szeret beléd akkor nem lesz hosszú a kapcsolat.

2013. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ahhoz,hogy egy lany rad figyeljen neked kell megteni az elso lepest,azz kell,hogy tetszedjen meg neked es probald meg szerezni magadnak,is igy legalabb rad fognak figyelni!
2013. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!