Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nagyon magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon magányos vagyok? De senkinek nem kellek csak arra?

Figyelt kérdés
Nem bízok abban már hogy bárki is szerethet, de egyedül is nagyon rossz, akkor hogyan tovább? Ötlet?
2013. máj. 5. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondold végig, hogy miért nem szeret senki? Vagy hogy nincs-e esetleg valaki, aki szeretne, csak te nem engeded közel?
2013. máj. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pacsiit ide sorstárs.!
2013. máj. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Èn szeretlek :) fel a fejjel
2013. máj. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na először is gondolom lány vagy. Még dugásra sem kellesz, vagy kimaradt egy vessző?

Ha előbbi, akkor gondold át miért lehetsz magányos. Ha nincs társaságod tessék valami közösségben végezhető hobbit, sportot találni, esetleg a külsődön változtatni, kicsit feloldódni. Ha meg csak "arra" kellesz, akkor meg ne add könnyen magad.

2013. máj. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kerdezo,szansajn pacsi!:/
2013. máj. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha magányos vagy akkor átmenetileg legyen egy szexkapcsolatod.Az is jobb mint a semmi.Abban is lehet szeretni a másikat
2013. máj. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem kellesz másra is!(elmesélem,hogy miért mondom)Beszélgethetnénk!25/f!!! :D
2013. máj. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6: Azért én nem szexkapcsolatot javasolnék, ez szerintem rossz dolog. Kiég majd idővel... Neki egy rendes, odafigyelő fiú kell, meg ha nincs, akkor egy jó baráti társaság!

A léleknek szeretet kell.

2013. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Szexkapcsolatból is kialakulhat komoly kapcsolat.Rendes fiút meg nagyon nehéz találni

2013. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: Nem nehéz. Itt vagyok én. De többen is vagyunk itt a gyakorin.
2013. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!