Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan koptassam le a kis...

Hogyan koptassam le a kis csajt anélkül, hogy bunkónak tűnnék?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy neten egy 14 éves lánnyal, aki találkozni akar velem, de én nem akarok tőle semmit. Egyszerűen nem tudnék vele mit kezdeni, mivel én 20 éves vagyok. Elhaverkodnék vele meg ilyesmi, de többet nem akarok. Szóval mit mondjak neki, hogy ne bántsam meg?
2013. aug. 7. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy egy lány ne úgy tekintsen rád mint egy férfira akihez vonzódik, akkor egyszerű a képlet. Légy vele kedves, beszélgess vele amiről csak szeretne, mindezt figyelemmel:D Ne légy vele bunkó, kezeld egyenrangú lényként és hipp hopp máris a barátzónában leszel.:D
2013. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nem áll fel.


Komolyan: Mondd meg neki, hogy túl idős vagy hozzá, és próbáljon meg a saját korosztályában keresni partnert. Vagy mi több, még ráér partnert keresni.

2013. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki pont azt amit ide is írtál. Mondd meg neki nyugodtan, hogy te 6 évvel idősebb vagy és nem kívánsz börtönbe menni.
2013. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Próbáld bedugni a seggébe amikor találkoztok, tuti nem keres többet.
2013. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 válasza. xD k0-n vok a röhögéstöl XCDDDDDDD
2013. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 Ez nagyon mókás, de pont az a lényeg, hogy közbe nem akkora olyan tahónak tűnni, amilyen te vagy :D
2013. aug. 7. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

4-es vagyok, ezt te sem gondolhatod komolyan.


20 éves férfi ember vagy, aki le akar koptatni egy 14 éves GYEREKET, mit érdekel az téged, hogy mit fog gondolni rólad egy GYEREK?

2013. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor dumaltok, kerj tole barmifele tanacsot, mert, hogy tetszik neked egy (masik) lany es ... mit vegyel neki, hogy oltozz fel ha randiztok stbstb
2013. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Csak nehogy azt gondolja a kis csaj, hogy miatta kérdezi...14 évesen az ilyen megszállottaknál bármi elő fordulhat.


Szerintem egyszerűen mond meg neki, hogy kedvesnek tartod, de csak barátként tudsz rá tekinteni.

2013. aug. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!