Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy koptassam le?

Hogy koptassam le?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki az utóbbi időbe nagyon rám kattant, pedig én aztán nem csinálok semmi kihívót és nem is öltözködök úgy! Az a baj, hogy bár kedves meg minden, a falra mászok tőle. Idegesít, már az is, hogy mindig segíteni akar. Az meg aztán végképp, hogy követ mindenhova mint egy kiskutya. Meg hát nem akarok felszínes lenni, de csúnya és kicsit hülye.

16/L


2013. júl. 25. 16:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Én ehhez nagyon nem értek. Csak komolytalan kapcsolatom volt és az is csak 2.
2013. júl. 25. 16:09
 2/10 anonim válasza:

Hát mond el neki amit leírtál, de légy finom azért vele.

HA nem tisztázod ezt vele, akkor nem fogja megérteni :/

28F

2013. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj vele, annyira csak nem hülye, hogy ne fogja fel.
2013. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mond azt neki, hogy ha nem kopp le, akkor feljelented zaklatás miatt.
2013. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ááá én ezt nem tudom elmondani neki... Persze hitegetni se akarom, de ez nem fog menni. Amúgy meg baromi kínos lenne utána, mert ugyan ott dolgozunk (diák munka) és kb. 4 órát kell egymással töltenünk...
2013. júl. 25. 16:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Pedig el kell mondani. "Figyelj, te egy kedves srác vagy, de nekem nem jössz be." Ez szerintem korrekt, hiszen attól, hogy valaki kedves, még nem kaphat meg minden lányt automatikusan.

A másik, hogy úgyis elkezdesz úgy viselkedni, hogy éreztesd vele. Pl. szájhúzás, foghegyről válaszolás. Sajnos jártam már így, és az volt az érzésem, hogy az illető lány egyszerűen mint embert is lenéz. Nem csak egy olyan férfinak tart, aki épen nem jön be neki.

2013. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

éppen

Gondolom, minden nőnek jobban bejön egy ép férfi :D

2013. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Legjobb az őszinteség, tehát mond neki ezt: "Figyelj, te egy nagyon kedves srác vagy,de sajnos külsőre nem jössz be nekem, mert engem is,mint az összes többi lányt, nőt csak a külső érdekel. Ha jóképű lennél, akkor lehetnél bunkó is vagy idióta, akkor is járnék veled,mert mi lányok nők ilyenek vagyunk, csak a "szemünkkel gondolkodunk".
2013. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsót meg kell cáfoljam. Sajnos saját szememmel láttam, hogy egy tündérien kinéző, gyönyörű barna szemű, festett szőke hajú, nagyon kellemes hangú lány egy olyan srácra figyelt fel, akire semmiképp nem akarnék külsőre hasonlítani. Mindezt azért, mert a srác olyan stílusban tudott előadást tartani, ami figyelemfelkeltő volt. Egyébként túlsúlyos és egyáltalán nem jóképű volt.

A nők az önbizalomhiányt nem tudják elnézni egy férfinak se, és inkább ez a szomorú.

2013. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet kiigazodni a nők ízlésén, én is láttam már olyan fiút,akire még véletlenül se szerettem volna hasonlítani, a csajok meg elolvadtak tőle, hogy milyen helyes.
2013. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!