Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy koptassam le magamról? 28/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le magamról? 28/N

Figyelt kérdés

Egyszer lefeküdtem egy nővel, s utána a nő szerelmes lett belém, és nem tudom levakarni magamról, mert megbeszéltük az elején,h csak sex és más semmi, se érzelem se semmi. Ő beleegyezett, s nagyon szerelmessé vált.

Őrült dolgokat tesz csak azért,h a közelembe férkőzzön.

Teljesen tanácstalan vagyok. Nem tudom mi a megoldása, mert már kezd teherré válni nagyon. Nem akarok tőle semmit, még barátságot sem. Hiába mondtam már neki 4 ezerszer, a szerelemtől süket is meg vak is.


2013. máj. 6. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cserélj telefont, tiltsd le facebookon
2013. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyere össze velem(pasival) és mond neki,hogy engem szeretsz.
2013. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
facebook megvan , már letiltottam. Telefonszámomat már nem tudja, de felhívta a tudakozót, meg az ismerőseimet felkeresi,így tudta meg a vezetékes telom számát. :(
2013. máj. 6. 08:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem sértésként mondom de 28 évesen nemtudsz mit csinálni vele vagy nem akarsz??? Én 2 jo megoldást tudok, egyik ha felpofozod és talán magához tér vagy ha nagyon zavar akkor bemész rendörségre. Szerintem azért fizeted te is az adót, hogy segitsenek mert azért vannak. És majd leállitják.
2013. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legyél határozottabb. Mondd neki azt, h feljelented zaklatásért. Ha ez sem segít, akkor tényleg jelentsd fel.
2013. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék a rendőrségre menni, csak azt akarom,h fogja fel ,h ne keressen.

Akarom,h felfogja, de nem t'om,h mi a megoldása annak,h leszálljon rólam.

2013. máj. 6. 08:11
 7/11 anonim ***** válasza:
De nem mindenki épp elméjü. Hiába szeretnéd, hogy normáls legyen nem az. Az ilyen emberekkel csak igy tudsz elérni vmit különben sose fog leszálni rolad.
2013. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Milyen őrült dolgokat csinál?

Egyébként ha ennyire nem lehet lerázni, drasztikusabban kommunikálnék vele. Közölném vele, hogy nem kell, nem tetszik, rondának tartom és sz.r volt vele az ágyban.


Tudom, hogy ez csúnya dolog, de ha már zaklat téged, valahogyan le kell koptatnod.

2013. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

már bocs, de a rendőrség ezzel semmit nem kezd

a másik honnan tudja az ismerőseidet? ha csak szex volt köztetek, őket honnan ismeri? csak úgy kiadják a telefonszámodat? ezek érdekesek számomra N

2013. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én úgy ismerkedtem meg a nővel,hogy a munkatársam volt. 2 hónapig együtt dolgoztunk, így tudja az ismerőseimet.Egy városban lakunk.

Igen, megtudtam,h egy közös ismerősünktől tudta meg a telszámom, vele is jó barátságban van, meg velem is, így persze,h odaadta neki a telszámom.

2013. máj. 6. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!